Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 4,839,912.00 14 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 132,840 2017-09-12 2017-09-14 57310040012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1004001 MZHETTS 602, sh riparim automjeti, kont ne vazhdim n 2281/10 dt 27.7.17, UP n 2281 dt 21.3.17, ft n 767 seri 52923204 pv marrje ne dorez dt 29.8.17
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 268,524 2017-09-12 2017-09-14 7410040012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1004001 MZHETTS 602, sh riparim automjeti, kont ne vazhdim n 2281/10 dt 27.7.17, UP n 2281 dt 21.3.17, ft n 766 seri 52923203 pv marrje ne dorez dt 29.8.17
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 37,860 2017-09-12 2017-09-14 58310040012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1004001 MZHETTS 602, sh riparim automjeti, kont ne vazhdim n 2281/10 dt 27.7.17, UP n 2281 dt 21.3.17, ft n 768 dt 29.8.17 seri 52923205 pv marrje ne dorez dt 29.8.17
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 40,944 2017-09-11 2017-09-12 56110040012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1004001 MZHETTS shp riparim automjeti, UP n 2281/12 dt 27.7.17, kont nr 2281/10 dt 27.7.17, urdher marrje ne dorezim n 2281/12 dt 27.7.17, njfit dt 4.7.17 n 2281/8 autoriz 2281/14 dt15.8.17, ft 769 dt29.8.17 akt konstat 2 dt14.8.17 pv marr
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 368,724 2017-05-19 2017-05-22 28110040012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1004001 MZHETTS lik sherb rip automjet up nr 308/2 dt 16.01.2017 autorizim nr 308/6 dt 17.01.2017 ftese per negocim 308/3 dt 16.01.2017 kontrat shtese 308/5 dt 17.01.2017 ft nr 598, 599 600 601 ser 45082835 deri 45082838 dt 05.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 136,800 2016-12-29 2016-12-30 77710040012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1004001 M.ZH.E.T.S shpenzim ripar automjet up nr 9927 dt 19.12.2016 pv marrje ne dorz dt 22.12.2016 fo dt 20.12.2016 f defekti dt 13.12.2016 ft nr 438 ser 41554273
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 460,740 2016-12-15 2016-12-15 67110040012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602-M.ZH.E.T.S shpenz riparimi up nr 262 dt 12.01.2016 pv dt 13.01.2016 autorizim nr 262/5 dt 13.01.2016 kont sherbimi nr 2560/11 dt 16.05.2016 ft nr 402-403-404-405 dt 09.12.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 712,896 2016-09-28 2016-09-28 47510040012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602-M.ZH.E.T.S shpenz riparimi automjt.kont vazhdim nr 2560/11 dt 16.05.16, autorizim nr 262/5 dt 13.01.2016 , ft nr 253/256/257/259, seri nr 36633988-991-992-994 ,dt 17.07/20.09/21.09.2016,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 657,564 2016-07-29 2016-07-29 38110040012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602-M.ZH.E.T.S shpenz riparimi up nr 262 dt 12.01.2016 pv dt 13.01.2016 autorizim nr 262/5 dt 13.01.2016 kont sherbimi nr 2560/11 dt 16.05.2016 ft nr 159-160-161-162 seri nr 36633894-36633895-36633896-36633897
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 246,000 2016-03-09 2016-03-10 11010040012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602-M.ZH.E.T.S riparim automjeti,urdher nr 262 dt 12.01.2016,kontrate shtese nr 262/4 dt 13.01.2016,fat nr 25,26,29,30 dt 15.02.2016,17.02.2016,seri 31505314,31505315,31505310,31505311
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 466,500 2015-12-15 2015-12-15 610100400012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602-M.ZH.E.T.S riparim mjeti ,kontrate nr 3482/8 dt 17.06.2015 ne vazhdim,fat nr 330,332,331,329 dt 09.12.2015,seri 28184330,28184332,28184331,28184329
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 801,600 2015-08-27 2015-08-28 385100400012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602-M.ZH.E.T.S riparime automjete,up nr 3482/1 dt 29.04.2015,njoftim fit dt 11.06.2015,kontrate nr 3482/8 dt 17.06.2015,fat nr 163,164,166,169 dt 27.07.2015,28.07.2015,seri 22685813,22685816,22685814,22685819
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 333,240 2015-04-14 2015-04-14 118100400012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 231- M.ZH.E.T.S blerje goma urdher 2168 dt.17.03.15 ftese oferte 18.03.15 nj.fit.20.03.15 ft.62 dyt.25.03.15 serial 19244860 fh 4 dt.25.03.15
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 175,680 2015-03-23 2015-03-23 87100400012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602-M.ZH.E.T.S riparim mjetesh,shtese kontrate nr 181/4 dt 12.01.2015,urdher n 181/1 dt 09.01.2015,fat nr 43,44 d t05.03.2015,seri 19244841,19244842
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave