Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) (Mbi 600 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
CEZSHPERNDARJE 1,378,728.00 13 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 159,364 2014-09-02 2014-09-03 65810930012014 Elektricitet 1093001 602 MEI energji,kontrate H112233,fat dt 12.08.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 127,612 2014-08-04 2014-08-05 53510930012014 Elektricitet 1093001 602 MEI energji,kontrate H12233,fat 613209540 dt 11.07.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 135,676 2014-07-04 2014-07-07 36510930012014 Elektricitet 1093001 602 MEI energji,kontrate H11233,fat dt 13.06.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 144,244 2014-06-12 2014-06-12 29010930012014 Elektricitet 1093001 602 MEI energji,kontrate H112233,fat dt 17.05.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 162,892 2014-04-21 2014-04-21 18510930012014 Elektricitet 1093001 MEI , shpenzime energjie ft 609684839 dt 12.4.14 kontrata h112233
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 180,028 2014-04-21 2014-04-21 18410930012014 Elektricitet 1093001 MEI , shpenzime energjie ft 608517523 dt 8.3.14 kontrata h112233
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 62,193 2014-04-17 2014-04-17 12710930012014 Elektricitet 1093001 MEI , shpenzime energjie ft 606950899 dt 30.1.14 kontrata a13062 janar 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 72,625 2014-04-17 2014-04-17 12910930012014 Elektricitet 1093001 MEI , shpenzime energjie ft 605719632 dt 30.12.13 kontrata a13062
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 62,344 2014-04-07 2014-04-07 12910930012014 Elektricitet 1093001 602 MEI , shpenz energjie ft 608153201 dt 2.3.14 kontrata a13062
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 172,972 2014-02-27 2014-02-28 4210930012014 Unspecified 1093001 602 MEI , shpenz energjie ft 606186378 dt 12.1.14 kontrata h 112233
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 96,868 2014-02-27 2014-02-28 4310930012014 Unspecified 1093001 602 MEI , shpenz energjie ft 606948122 dt 30.1.14 kontrata h 112233
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,342 2013-11-30 2014-01-10 8210930012013 Unspecified 1093001 602 MZHETS energji ft dt 31.10.13, dt 30.11.13 kontrata k139643
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 568 2013-09-30 2014-01-10 8210930012013 Unspecified 1093001 602 MZHETS energji kukes ft dt 30.9.13, kontrata k139643
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave