Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) (Mbi 600 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 9,280,478.00 23 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,000 2014-12-29 2014-12-30 90610930012014 Udhetim i brendshem 602 MEI dieta,urdher nr 43 dt 26.12.2014,bordeo dhjetor 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 7,500 2014-12-10 2014-12-11 82510930012014 Udhetim i brendshem 602 MEI dieta urdher ne 404 dt 02.12.2014,bordero nentor 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 919,178 2014-12-02 2014-12-03 79110930012014 Shtesa page te tjera 600 MEI shpenzime page nentor 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2014-11-26 2014-11-27 78610930012014 Udhetim i brendshem 602 MEI dieta,urdher nr 376 d t17.11.2014,bordero tetor 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 35,683 2014-11-25 2014-11-25 76710930012014 Shpenzime per honorare 602 MEI pagese oponence,urdher nr 326 dt 20.10.2014,vendim nr 567 dt 23.10.1995,bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 898,909 2014-11-04 2014-11-04 72310930012014 Shtesa page te tjera 600 MEI shpenzime page tetor 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,000 2014-10-07 2014-10-08 69010930012014 Udhetim i brendshem 602 MEI dieta,.urdher nr 303 dt 25.09.2014,bordero gusht-shtator 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 858,372 2014-10-01 2014-10-01 68310930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page shtator 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 57,500 2014-09-05 2014-09-08 58810930012014 Udhetim i brendshem 602 MEI dieta,urdher nr 278 dt 29.08.2014,bordero qershor korrik 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 803,753 2014-09-01 2014-09-02 57310930012014 Paga baze 602 MEI paga Gusht 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 812,519 2014-08-01 2014-08-04 53910930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page korrik 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 16,000 2014-07-07 2014-07-08 403109300120141 Udhetim i brendshem 602 MEI dieta,urdher nr 187 dt 06.05.2014,232 dt 26.06.2014,bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 807,567 2014-07-01 2014-07-01 38310930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page qershor 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 802,347 2014-06-02 2014-06-02 29810930012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MEI shpenzime page maj 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 826,615 2014-05-02 2014-05-02 22410930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page prill 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 23,400 2014-04-22 2014-04-22 17910930012014 Sherbime te tjera 602 MEI pagese pedagogesh(anetaret e komitetit ad-hoc) shkresa 1328/4 dt 5.3.14 listpagesa mars 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 738,457 2014-04-02 2014-04-02 14010930012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MEI shpenzime page mars 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 17,550 2014-03-19 2014-03-20 11710930012014 Sherbime te tjera 602 MEI pagese pedagogu komit ad-hoc shkresa 1678/18 dt 8.1.14 listpagesa dt 3.2.14
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,000 2014-03-19 2014-03-20 7210930012014 Udhetim i brendshem 602 MEI shpenzime dieta lak urdher 83 dt 26.2.14 listpagese shkurt 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 647,484 2014-03-03 2014-03-04 8510930012014 Unspecified 600 MEI shpenzime page shkurt 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 540,839 2014-02-03 2014-02-04 2610930012014 Unspecified 600 MEI shpenzime page janar 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 17,550 2014-01-22 2014-01-23 2110930012014 Unspecified 602 MEI pagese petagogu shkresa 178/2 dt 16.1.14 bordero 20.1.14
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 436,755 2014-01-09 2014-01-10 910930012014 Unspecified 600 shpenzime page dhjetor 2013 bordero bashkengjitur
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave