Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) (Mbi 600 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKACREDINS 23,875,686.00 27 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,000 2014-12-29 2014-12-30 90410930012014 Udhetim i brendshem 602 MEI dieta,urdher nr 43 dt 26.12.2014,bordeo dhjetor 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 36,000 2014-12-23 2014-12-24 86010930012014 Shtesa page te tjera 600 MEI pagese K.K.T ,shkrese nr 7424 d t17.12.2014,6961 d t25.11.2014,boredo nentor 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 180,000 2014-12-23 2014-12-24 86710930012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 602 MEI kompesim karburanti,shkrese nr 430 d t19.12.2014,ligji nr 10160 dt 15.10.2009
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,189 2014-12-17 2014-12-18 843109300120141 Sherbimet bankare 602 MEI T.V.SH,urdher sek per MF nr 413 dt 05.12.2014,kom i llogaritur gabim
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,178,200 2014-12-15 2014-12-15 84310930012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 231-602 MEI T.V.SH,urdher sek per MF nr 413 dt 05.12.2014,fat nr 245,209,272,311,389 d t20.11.2012-14.02.2013,seri 01579698,01579662,04945114,08945191.05930575,79.200 euro me 141 ler.kerkese per TVSH nr 1239 dt 25.02.2014,ROLAND BERGER STA
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 901,064 2014-12-02 2014-12-02 79410930012014 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi 600 MEI shpenzime page nentor 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 32,000 2014-11-26 2014-11-27 78510930012014 Udhetim i brendshem 602 MEI dieta,urdher nr 376 d t17.11.2014,bordero tetor 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 18,000 2014-11-24 2014-11-25 76410930012014 Sherbime te tjera 602 MEI pagese KKT,shkrese nr 6017 dt 09.10.2014,liste prezence dt 24.09.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 35,683 2014-11-25 2014-11-25 75710930012014 Shpenzime per honorare 602 MEI pagese oponence,urdher nr 326 dt 20.10.2014,vendim nr 567 dt 23.10.1995,bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 923,305 2014-11-04 2014-11-04 72210930012014 Shtesa page te tjera 600 MEI shpenzime page tetor 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 33,000 2014-10-07 2014-10-08 68910930012014 Udhetim i brendshem 602 MEI dieta,.urdher nr 303 dt 25.09.2014,bordero gusht-shtator 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 887,909 2014-10-01 2014-10-01 68210930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page shtator 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 35,000 2014-09-05 2014-09-08 58710930012014 Udhetim i brendshem 602 MEI dieta,urdher nr 278 dt 29.08.2014,bordero qershor korrik 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 929,206 2014-09-01 2014-09-02 57210930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page gusht 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 863,219 2014-08-01 2014-08-04 53810930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page korrik 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 60,000 2014-07-07 2014-07-08 40210930012014 Udhetim i brendshem 602 MEI dieta,urdher nr 187 dt 06.05.2014,232 dt 26.06.2014,bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 866,649 2014-07-01 2014-07-01 38210930012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MEI shpenzime page qershor 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,900,800 2014-06-26 2014-06-27 35510930012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 602 MEI vendim gjyqi Ertrit Sofroni,vendim nr 18334 dt 17.12.2013,shkrse e MF nr 81323/57 dt 16.06.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 54,169 2014-06-17 2014-06-18 31010930012014 Paga baze 600 MEI page e prapambetur,liste dt 17.06.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 930,932 2014-06-02 2014-06-02 29710930012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MEI shpenzime page maj 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 946,878 2014-05-02 2014-05-02 22310930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page prill 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 18,000 2014-04-23 2014-04-24 18910930012014 Sherbime te tjera 602 MEI pagese per kkt shkresa 529/8 dt 15.4.14 listprezenca 8.4.14 listpagesa prill 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 18,000 2014-04-22 2014-04-22 18110930012014 Sherbime te tjera 602 MEI pagese KKT shkresa 407 dt 20.3.14 listprezenca dt 7.3.14 bordero per pagesat
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 930,521 2014-04-02 2014-04-02 13810930012014 Shtesa page te tjera 600 MEI shpenzime page mars 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 764,675 2014-03-03 2014-03-04 8110930012014 Unspecified 600 MEI shpenzime page shkurt 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 661,394 2014-02-03 2014-02-04 2910930012014 Unspecified 600 MEI shpenzime page janar 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 656,893 2014-01-09 2014-01-10 510930012014 Unspecified 600 shpenzime page dhjetor 2013 bordero bashkengjitur
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave