Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) (Mbi 600 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AR&LO 7,010,703.00 40 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 168,879 2014-12-24 2014-12-26 87110930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 02.12.2014,autorizim nr 7047 dt 01.12.2014,fat nr 4195 dt 02.12.2014,seri 19005645
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 90,241 2014-12-24 2014-12-26 87210930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 02.12.2014,autorizim nr 7046 dt 01.12.2014,fat nr 4193 dt 02.12.2014,seri 19005643
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 92,580 2014-12-23 2014-12-24 86910930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 30.10.2014,autorizim nr 6458 dt 30.10.2014,fat nr 4084 dt 30.10.2014,seri 17154284
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 88,093 2014-12-19 2014-12-23 85610930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI shpenzime akomodimi,autorizim nr 7047 dt 01.12.2014,fat nr 4194 dt 02.12.2014,seri 19005644
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 167,590 2014-12-19 2014-12-23 85510930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI shpenzime akomodimi,autorizim nr 7047 dt 01.12.2014,fat nr 4196 dt 02.12.2014,seri 19005646
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 226,560 2014-12-04 2014-12-04 81710930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 08.10.2014,fat dt 3958 dt 08.10.2014,seri 17269958,autorizim nr 5515/1 dt 18.09.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 660,079 2014-12-04 2014-12-04 80010930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 23.10.2014,fat dt 4006 dt 23.10.2014,seri 17154206,autorizim nr 65248 dt 20.10.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 105,080 2014-12-04 2014-12-04 81610930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 25.11.2014,fat dt 4170 dt 25.11.2014,seri 19005620,autorizim nr 6863 dt 19.11.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 351,582 2014-12-04 2014-12-04 79910930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 22.10.2014,fat dt 4003 dt 22.10.2014,seri17154203,autorizim nr 6001/1 dt 09.10.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 118,929 2014-12-04 2014-12-04 80210930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 30.10.2014,fat dt 4085 dt 30.10.2014,seri 17154285,autorizim nr 6096 dt 10.10.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 116,622 2014-12-04 2014-12-04 80110930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 22.10.2014,fat dt 4004 dt 22.10.2014,seri 17154204,autorizim nr 6197 dt 15.10.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 342,472 2014-12-04 2014-12-04 78910930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 22.11.2014,fat dt 4167 dt 22.11.2014,seri 19005617,autorizim nr 6619 dt 06.11.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 63,492 2014-11-26 2014-11-27 77810930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI akomodim hoteli,fat nr 3865 dt 17.09.2014,seri 17269865,autorizim nr 1775/2 dt 05.01.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 28,195 2014-11-26 2014-11-27 77710930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI akomodim hoteli,fat nr 34124 dt 10.11.2014,seri 17154324,autorizim nr 16619 dt 06.11.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 387,171 2014-11-25 2014-11-25 74510930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 17.09.2014,fat nr 3867 dt 17.09.2014,seri 17269867
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 128,557 2014-11-06 2014-11-07 74010930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,autorizim nr 797/4 dt 15.05.2014, pv konstatimi dt 16.05.2014,pv emergjence dt 22.07.2014,fat nr 3674 dt 03.07.2014,seri 16035575
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 158,523 2014-11-06 2014-11-07 73910930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,autorizim nr 797/5 dt 23.05.2014, pv konstatimi dt 23.05.2014,pv emergjence dt 22.07.2014,fat nr 3675 dt 03.07.2014,seri 16035576
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 255,821 2014-11-06 2014-11-07 73610930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,autorizim nr 1737 dt 12.03.2014, pv konstatimi dt 12.03.2014,pv emergjence dt 22.07.2014,fat nr 3670 dt 03.07.2014,seri 16035570
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 265,020 2014-11-06 2014-11-07 73710930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,autorizim nr 3515/1 dt 06.06.2014, pv konstatimi dt 06.06.2014,pv emergjence dt 22.07.2014,fat nr 3676 dt 03.07.2014,seri 16035577
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 200,058 2014-11-06 2014-11-07 74410930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,autorizim nr 2100/1 dt 31.03.2014, pv konstatimi dt 01.04.2014,pv emergjence dt 22.07.2014,fat nr 3671 dt 03.07.2014,seri 16035572
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 128,773 2014-11-06 2014-11-07 73110930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,autorizim nr 3303/1 dt 17.06.2014, pv konstatimi dt 17.06.2014,pv emergjence dt 22.07.2014,fat nr 3677 dt 03.07.2014,seri 16035578
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 127,480 2014-11-06 2014-11-07 73810930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,autorizim nr 797/6 dt 20.06.2014, pv konstatimi dt 20.06.2014,pv emergjence dt 22.07.2014,fat nr 3678 dt 03.07.2014,seri 16035579
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 94,137 2014-11-06 2014-11-07 74110930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,autorizim nr 797/3 dt 21.04.2014, pv konstatimi dt 21.04.2014,pv emergjence dt 22.07.2014,fat nr 3673 dt 03.07.2014,seri 16035574
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 157,948 2014-11-06 2014-11-07 73410930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,autorizim nr 797/2 dt 08.04.2014, pv konstatimi dt 08.04.2014,pv emergjence dt 22.07.2014,fat nr 3672 dt 03.07.2014,seri 16035573
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 109,967 2014-11-06 2014-11-07 73010930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,autorizim nr 3064/1 dt 30.05.2014, pv konstatimi dt 30.05.2014,pv emergjence dt 02.06.2014,fat nr 3540 dt 31.05.2014,seri 15279341
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 105,632 2014-11-05 2014-11-06 74210930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 31.08.2014,fat nr 3818 dt 31.08.2014,seri 17269823
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 44,838 2014-11-05 2014-11-06 73310930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 22.05.2014,fat nr 3466 dt 22.05.2014,seri 15279267
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 148,175 2014-11-05 2014-11-06 73510930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 03.07.2014,fat nr 3669 dt 03.07.2014,seri 16035570
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 100,800 2014-11-05 2014-11-06 73210930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 27.06.2014,fat nr 3650 dt 27.06.2014,seri 16035551
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 128,512 2014-10-13 2014-10-13 676109300120141 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 21.03.2014,pv dt 18.03.2014,fat nr 3239 dt 18.03.2014,seri 12808339
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 243,495 2014-10-13 2014-10-13 677109300120141 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 21.03.2014,pv dt 18.03.2014,fat nr 3238 dt 18.03.2014,seri 12808338
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 100,156 2014-08-25 2014-08-26 56710930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 08.05.2014,fat nr 3418 dt 08.05.2014,seri 15279218
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 210,790 2014-07-21 2014-07-22 41010930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI shpenzime bilete, ft 3351 dt 4.4.14 sr 12808451, pv 02.04.14, pv emergj 4.4.14
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 87,420 2014-06-20 2014-06-23 34010930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence 28.03.2014,autorizim nr 2044 dt 28.03.2014,fat nr 3465 dt 22.05.2014,seri 15279268
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 332,179 2014-06-20 2014-06-23 33510930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 14.04.2014,autorizim nr 2348/1 dt 15.04.2014,fat nr 3419,3420 dt 08.05.2014,seri 15279219,15279220
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 228,228 2014-06-20 2014-06-23 33610930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence 29.05.2014,autorizim nr 3364 dt 29.05.2014,fat nr 3539 dt 31.05.2014,seri 1527934
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 208,147 2014-06-20 2014-06-23 33410930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,pv emergjence dt 02.06.2014,auotrizim nr 3428 dt 02.06.2014,fat nr 3560 dt 10.06.2014,seri 15279361
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 105,000 2014-06-20 2014-06-23 28910930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI bileta,up nr 10 dt 08.04.2014,fte ofert dt 10.04.2014,nojftim dt 14.04.2014,fat nr 3350 dt 12.04.2014,seri 12808450
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 135,582 2014-04-22 2014-04-22 18710930012014 Udhetim jashte shtetit 602 MEI , bilete avioni ft 3219 dt 12.3.14 seri 12808319 pv emergjence dt 17.3.14 pv 12.3.14
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) AR & LO Tirane 197,900 2014-03-12 2014-03-13 9510930012014 Unspecified 602 MEI , bilete avioni up 1 dt 7.1.14 ftese oferte 8.1.14 nj.fituesi 9.1.14 ft 3016 s 12808116 dt 9.1.14
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave