Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) (Mbi 600 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBTELEKOMSH.A. 2,162,432.00 14 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 159,287 2014-12-29 2014-12-30 88510930012014 Sherbime telefonike 602 MEI telefon,kodi 310001696743,fat dt 30.11.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 181,538 2014-12-27 2014-12-29 88310930012014 Sherbime telefonike 602 MEI telefon,kodi 310001696743,fta dt 31.10.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 174,513 2014-12-27 2014-12-29 88410930012014 Sherbime telefonike 600 MEI telefon,kodi 31001696743,fat dt 28.02.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 159,238 2014-11-11 2014-11-12 74610930012014 Sherbime telefonike 602 MEI telefon,kodi 310001696743,fat seri 718533508 dt 30.09.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 137,008 2014-09-24 2014-09-24 60310930012014 Sherbime telefonike 602 MEI telefon,kodi 310001696743,fat dt 31.08.2014,seri 718343851
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 147,634 2014-09-04 2014-09-05 58310930012014 Sherbime telefonike 602 MEI telefon,kodi 31000169743,fat dt 30.06.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 189,869 2014-09-04 2014-09-05 58410930012014 Sherbime telefonike 602 MEI telefon,kodi 31000169743,fat dt 31.07.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 166,645 2014-06-20 2014-06-23 35010930012014 Sherbime telefonike 602 MEI telefon,kodi 310001696743,fat dt 31.05.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 181,158 2014-06-12 2014-06-13 31610930012014 Sherbime telefonike 602 MEI telefon,kodi 310001696743,fat d t30.04.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 182,469 2014-05-12 2014-05-12 24210930012014 Sherbime telefonike 602 MEI , shpenz telefoni ft 717350273 dt 31.3.14 nr klienti 310001696743
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 188,379 2014-02-27 2014-02-28 4510930012014 Unspecified 602 MEI , shpenz TELEFON FATURE janar 2014 ft 716941589 dt 31.1.14 nr klienti 310001696743
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 210,291 2014-01-25 2014-01-27 2410930012014 Unspecified MEI , shpenz TELEFON FATURE DHJETOR 2013 DATE 31.12.2013, KONTRATE VAZHDIM FATURE NR 716734754, NR KLIENTIT 310001696743
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 75,987 2013-12-31 2014-01-10 8310930012013 Unspecified 602 MZHETS telefon ft dt 31.12.13 nr.klienti 110000008983, 310001926313, 310001693695
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 8,416 2013-11-30 2014-01-10 7710930012013 Unspecified 602 MZHETS telefon ft dt 20.11.13 nr.klienti 110000008983
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave