Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) (Mbi 600 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBANIANMOBILECOMMUNICATION 173,194.00 9 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 7,207 2014-12-27 2014-12-29 88210930012014 Paga baze 600 MEI telefon,kodi 5309814,fat dt 01.12.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 10,198 2014-12-17 2014-12-18 85010930012014 Paga baze 602 MEI telefon,kodi 53809814,fat dt 01.11.2014,seri 1212431363
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,964 2014-12-10 2014-12-11 83410930012014 Paga baze 600 602 MEI telefon,kodi 53809814,fat Shtator 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 2,851 2014-12-10 2014-12-11 83510930012014 Sherbime telefonike 602 MEI telefon,kodi 52691610,fat Shtator 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 3,988 2014-10-28 2014-10-28 71610930012014 Paga baze 602 MEI telefon,fat 2014,seri 00000001211847395
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 39,597 2014-09-16 2014-09-17 53510930012014 Paga baze 600 MEI telefon,kodi 538099,fat dt 01.08.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 44,799 2014-08-04 2014-08-04 535110930012014 Paga baze 600 MEI telefon,kodi 530899,fat Prill,Maj 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 33,250 2014-05-08 2014-05-08 23210930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime telefoni e.cipa ft 0000000117924936 dt 1.4.14, ft 00000001178946198 dt 1.3.14, ft 00000001178650691 dt 1.2.14 kodi abonentit 538099 ft 00000001174051597 dt 1.1.14
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 26,340 2014-02-04 2014-02-05 3210930012014 Unspecified 600 MEI shpenzime telefoni e.cipa ft 00000001171564733 dt 1.1.14 ft 00000001174051597 dt 1.12.13 kodi abonentit 538099
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave