Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) (Mbi 600 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ADRIANLABI 463,100.00 7 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ADRIAN LABI Tirane 136,600 2014-11-18 2014-11-19 74910930012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MEI pritje-percjellje,program nr 77/19 dt 22.09.2014,fat nr 401 dt 19.10.2014,seri 18025825
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ADRIAN LABI Tirane 46,400 2014-11-18 2014-11-19 74810930012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MEI pritje-percjellje,program nr 77/18 dt 01.09.2014,fat nr 298 dt 18.10.2014,seri 18025822
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ADRIAN LABI Tirane 71,000 2014-09-02 2014-09-03 65910930012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MEI pritje-percjellje,program nr 77/15 dt 13.06.2014,fat nr 278 dt 30.07.2014,seri 15721352
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ADRIAN LABI Tirane 62,100 2014-09-02 2014-09-03 66010930012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MEI pritje-percjellje,program nr 77/14 dt 06.06.2014,fat nr 271 dt 25.07.2014,seri 15721245
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ADRIAN LABI Tirane 59,000 2014-08-04 2014-08-05 53410930012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MEI pritje-percjellje,program nr 77/14 dt 06.06.2014,fat nr 209 dt 10.06.2014,seri 15721283
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ADRIAN LABI Tirane 50,000 2014-07-25 2014-07-29 53110930012014 Shpenzime per aktivitete sociale per personelin 602 MEI shpenzime pritje, program 77/15 date 13.06.14, fature 231 dt 25.06.14 sr 15721205
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ADRIAN LABI Tirane 38,000 2014-07-25 2014-07-29 53010930012014 Shpenzime per aktivitete sociale per personelin 602 MEI shpenzime pritje, program 77/10 date 21.03.14, fature 202 dt 5.06.14 sr 15721276
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave