Transaksion Thesari 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
INTESASANPAOLOBANKALBANIA 15,359,356.00 35 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 52,091 2014-12-17 2014-12-19 48810780012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT paga listepritje S.Xhokaxhi nentor 2014 bordero , autorizim nentor 2014
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,080,935 2014-12-01 2014-12-01 47710780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero nentor 2014 nr pun 90-19
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 58,619 2014-11-06 2014-11-07 43410780012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT pagese para lindje xhoana lilaj tetor 2014 bordero tetor 2014 autorizim nentor 2014
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 52,091 2014-11-06 2014-11-07 43310780012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT pagese liste pritje SXhokaxhi tetor 2014 bordero autorizim nentor 2014
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,166,260 2014-11-03 2014-11-03 42910780012014 Paga baze Ministria e Integrimit Pagat bordero muaji tetor 2014 nr pun.90-21
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 52,091 2014-10-17 2014-10-20 41010780012014 Te tjera transferta tek individet Ministria e Integrimit pagese liste pritje S.Xhokaxhi shtator 2014 bordero shtator 2014 autorizim
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 5,500 2014-10-08 2014-10-09 40410780012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta brenda vendit Altin Ahmeti urdh.118 dt05.09.2014 bordero 07.10.2014 autorizim 07.10.2014
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,108,726 2014-10-02 2014-10-02 39510780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA e INTEGRIMIT PAGAT SHTATOR 2014 NR PUN.90-21
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 52,091 2014-09-03 2014-09-04 35610780012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT Page listpritje gusht 2014
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,082,425 2014-09-02 2014-09-02 35310780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero gusht 2014 nr. pun.n 90-21
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 52,091 2014-08-05 2014-08-06 32310780012014 Te tjera transferta tek individet Ministria e Integrimit Pag ne list pritje urdh 05.08.2014 bordero
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,282,357 2014-08-01 2014-08-01 30910780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero korrik 2014 nr. pun.n 90-21
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 52,091 2014-07-08 2014-07-09 29610780012014 Te tjera transferta tek individet Ministria e Integrimit pagese liste pritje S.Xhokaxhi bordero qershor 2014 autorizim qershor 2014
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,323,618 2014-07-01 2014-07-01 28410780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT paga qershor 2014 nr pun 90/83
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 70,000 2014-06-05 2014-06-06 24910780012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 PERFITIM FINANCIAR M. LAZIMI prill-maj 2014, URDH 8 DT 29.01.2010, AUTORIZIM MUAJI JANAR 2014
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 52,091 2014-06-05 2014-06-06 25010780012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 lista pritjes S.Xhokaxhiu maj 2014 autorizim maj 2014 bordero
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 5,500 2014-06-04 2014-06-05 24510780012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 dieta brenda vendit a.ahmeti urdher 33 dt 13.2.14 autorizim dt 27.5.14
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,000 2014-06-04 2014-06-05 24410780012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT dieta urdher tit 16 dt 27.01.14, autorizim 27.05.14, altin ahmeti
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 5,500 2014-05-30 2014-06-02 22610780012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 dieta brenda vendit e.arbana urdher 77 dt 9.5.14 autorizim dt 27.5.14
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,336,207 2014-06-02 2014-06-02 23310780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT maj 2014 nr punonj pl 90 f 83
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 52,091 2014-05-08 2014-05-08 16610780012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 lista pritjes S.Xhokaxhiu prill 2014 autorizim prill 2014 bordero bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,349,341 2014-05-02 2014-05-05 16110780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT prill 2014 nr punonj pl 90 f 83
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 52,091 2014-04-11 2014-04-14 12310780012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 lista pritjes S.Xhokaxhiu mars 2014 autorizim mars 2014 bordero
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 35,000 2014-04-04 2014-04-04 11610780012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 perf financiar m.lazimi mars 2014 urdher 8 dt 29.1.14 autorizim
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,398,647 2014-04-01 2014-04-01 11010780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT mars 2014 nr punonj pl 90 f 87
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 57,722 2014-03-19 2014-03-20 9010780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 pagese leje e.begaj bordero leje 2013-2014 autorizim 19.3.14
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 35,000 2014-03-11 2014-03-12 7710780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 PERFITIM FINANCIAR M. LAZIMI JANAR 2014, URDH 8 DT 29.01.2010, AUTORIZIM MUAJI JANAR 2014
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 35,000 2014-03-11 2014-03-12 7810780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 PERFITIM FINANCIAR M. LAZIMI SHKURT 2014, URDH 8 DT 29.01.2010, AUTORIZIM MUAJI SHKURT 2014
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,141,912 2014-03-04 2014-03-05 5910780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT shkurt 2014 nr punonj pl 90 f 20
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 117,646 2014-02-18 2014-02-19 3210780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 lista pritjes S.Xhokaxhiu nentor dhjetor 2013 janar 2014 autorizim shkurt 2014
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,096,379 2014-02-03 2014-02-03 1810780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT janar 2014 nr punonj pl 90 f 17
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 35,000 2014-01-27 2014-01-28 1610780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 perfitim financiar dhjetor 2013(shp transpoti ) lista dhjetor 2013
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,047,321 2014-01-07 2014-01-07 510780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT DHJETOR 2013 plan 75 fakt 74 lista dhjetor 2013
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 9,581 2013-12-31 2014-01-06 56610780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 kthim gabim lista 30.12.13
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 5,341 2013-12-31 2014-01-06 56710780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 kthim gabim lista 30.12.13
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave