Transaksion Thesari 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
GECI 5,152,042.00 8 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) GECI Tirane 519,960 2014-12-30 2014-12-31 54110780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT Pritje percjellje urdh.134 dt.07.10.2014 program pune 07.10.2014 fat.9746 dt.07.12.2014 seria 17809746
Ministria e Integrimit (3535) GECI Tirane 502,264 2014-12-30 2014-12-31 53810780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT pritje percjellje urdh.162 dt.02.12.2014 program 02.12.2014 fat.829 dt.04.12.2014 seria 17809729
Ministria e Integrimit (3535) GECI Tirane 600,000 2014-12-30 2014-12-30 53610780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT Pritje percjellje urdher 165 dt.05.12.2014 program pune 05.12.2014 fat.9742 dt.06.12.2014 seria 17809742
Ministria e Integrimit (3535) GECI Tirane 977,760 2014-12-30 2014-12-30 53510780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT pritje percjellje urdher 168 dt.19.12.2014 program 19.12.2014 fat.9881 dt.27.12.2014 seria 17809881
Ministria e Integrimit (3535) GECI Tirane 327,740 2014-10-20 2014-10-21 41410780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT pritje percjellje urdher 123 dt.16.09.2014 program 18.09.2014 fat.2970 dt.19.09.2014 seria 14872970
Ministria e Integrimit (3535) GECI Tirane 746,618 2014-08-08 2014-08-11 33310780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje ft2796 dt 24.7.14 s 14872796 urdher 109 dt.17.07.2014 programi dt.24.07.2014
Ministria e Integrimit (3535) GECI Tirane 1,039,780 2014-04-14 2014-04-15 12510780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje ft 2042,2048 dt 19.3.14 s 13052042, 13052048 urdher 46,46/1 dt 17.3.14 program 18.3.14, 19.3.14
Ministria e Integrimit (3535) GECI Tirane 437,920 2014-03-11 2014-03-12 7310780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje ft 2424 dt 20.2.14 s 13052424 urdher 9 dt 21.1.14 program 18.2.14
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave