Transaksion Thesari 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
EFEKT 991,500.00 16 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 10,500 2014-12-30 2014-12-31 52110780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT Shpenzime pritje, urdher 152 dt.12.11.2014 program pune dt.14.11.2014 fat.19 dt.25.11.2014 seria 1105607
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 30,000 2014-12-30 2014-12-31 52410780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT Shpenzime pritje, urdh 135 dt.09.10.2014 pv. emergjence 09.10.2014 fat.29 dt.09.10.2014 seria 1105587 up.101 dt.25.11.2014
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 40,000 2014-12-19 2014-12-23 49210780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime pritje, urdh.155 dt.20.1114 up.101 dt.25.11.14 ft. of.25.11.2014 ref.711811125 dt.25.11.2014 fit.26.11.2014 fat.22 dt.27.11.2014 seria 1105611
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 64,000 2014-11-27 2014-12-01 47110780012014 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Integrimit Pritje percjellje urdh 132 dt 03.11.2014 prog 23.10.2014 fat 36 dt 05.11.2014 seri 1105598
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 14,000 2014-11-27 2014-12-01 47210780012014 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Integrimit pritje percjellje urdh 146 dt 03.11.2014 prog 05.11.2014 fat 37 dt 13.11.2014 seri 1105597
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 60,000 2014-11-27 2014-12-01 47010780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT Shpenzime pritje , urdher 146 dt03.11.2014 up.nr.89 dt03.11.2014 ft. of.dt.04.11.2014 nr. ref.64776-11-03-2014 dt03.11.2014 njof. fit.05.11.2014 fat 37 dt.12.11.2014 seria 1105599
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 110,000 2014-11-18 2014-11-19 45010780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime pritje percjellje up.79 dt.13.10.2014 ft. of.13.10.2014 nr. ref.5970010132014-10-13 fituse dt.21.10.2014 fat.28 dt.27.10.2014 seria 1105586
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 20,000 2014-10-09 2014-10-10 406110780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime pritje fonie , pv.emergjente dt.26.06.2014urdher 99 dt.26.06.2014 program dt.26.06.2014 fat.3 dt.26.06.2014 seria 1105554
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 112,000 2014-08-15 2014-08-18 34410780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 Shpenzime pritje percjellje urdher 89 dt.03.06.2014 programi dt.4.06.2014 fat.303 dt.04.06.2014 seria 0000998
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 145,000 2014-06-04 2014-06-05 24210780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje ft 19 seri 0000986 dt 27.5.14 urdher 78 dt 14.5.14 program dt 14.5.14
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 100,000 2014-05-28 2014-05-29 21910780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 sherbim fonie urdher ministri 68 dt 25.4.14 ft 14 dt 25.4.14 seri 0000981
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 30,000 2014-05-14 2014-05-15 19510780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 sherbim fonie ne kuader te pritj percjelljes urdher 55 dt 28.3.14 pv emergjence 31.3.14 ft 4 dt 31.3.14 seri 0000967
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 115,000 2014-04-30 2014-05-02 159107800120141 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje ft 5 dt 8.4.14 s 0000968 urdher 57 dt 31.3.14 program 8.4.14
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 40,000 2014-04-04 2014-04-04 11310780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 sherbim fonie nga fondet e b.financimit ft 44 dt 26.3.14 seri 0006847urdher 48/1 dt 21.3.14 program 25.3.14
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 20,000 2014-03-11 2014-03-12 7510780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje ft 26 dt 24.2.14 s 0006823 pv emergjence dt 4.2.14
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 81,000 2014-02-18 2014-02-19 3710780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje pvemergjenc 15.01.2014 ft 15.01.2014 ner 2 ser 0006822
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave