Transaksion Thesari 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
CEZSHPERNDARJE 1,175,073.00 7 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 125,362 2014-09-01 2014-09-01 34910780012014 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Lik energji kontr B 110042 klient TR1B080024110042 fat 614387837 dt 12.08.2014
Ministria e Integrimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 111,279 2014-08-04 2014-08-05 31010780012014 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Lik energji kontr B 110042 klient TR1B080024110042 fat 613209608 dt 11.07.2014
Ministria e Integrimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 101,799 2014-06-24 2014-06-24 27910780012014 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT energji ft 612031506 dt 13.06.2014nr.kontrates tr1b080024110042 nr kont.b110042
Ministria e Integrimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 153,041 2014-04-25 2014-04-28 15210780012014 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 energji ft 609684893 dt 12.4.14 nr.kontrates tr1b080024110042
Ministria e Integrimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 191,935 2014-04-21 2014-04-22 13810780012014 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 energji janar 2014 nr kl TR1B080024110042 ft 607351735
Ministria e Integrimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 162,791 2014-03-19 2014-03-20 8810780012014 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 energji shkurt 2014 nr kl TR1B080024110042 ft 608517540 dt 8.3.14
Ministria e Integrimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 328,866 2014-01-30 2014-01-30 1710780012014 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 energji nentor dhjetor 2013 nr kl TR1B080024110042
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave