Transaksion Thesari 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ASTRITKOLLI 1,712,168.00 5 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 370,000 2014-12-30 2014-12-31 53910780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Blerje kartolina up.112 dt.22.12.2014 ft. of. 23.12.2014 njof. fit.24.12.2014 fat.7 dt.26.12.2014 seria 7651057 fh. nr.67 dt.29.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 160,190 2014-08-05 2014-08-06 31710780012014 Shpenzime per pritje e percjellje Ministria e Integrimit Shpenzime pritje percjellje urdher.89 dt.03.06.2014 program 04.06.2014 fat.53 dt.08.07.2014 seria 7256141
Ministria e Integrimit (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 1,006,400 2014-06-03 2014-06-04 23510780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 shpenz nga fondet e b.financimit aktivitet per diten e europer urdher 78 dt 2.5.14 ft 15 dt 28.5.14 seri 7256116
Ministria e Integrimit (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 100,000 2014-05-21 2014-05-22 21010780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 sherbim printimi dhe kancelari nga fondet e b.financimit urdher 41, 41/1 dt 6.3.14 program 6.3.14 ft 36 dt 10.4.14 seri 7256036
Ministria e Integrimit (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 75,578 2014-04-28 2014-04-29 15310780012014 Kancelari MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 bl tonera ft 6 s 6941556 dt 15.3.14 fh 19 dt 1.4.14 pv emergjence 5.3.14
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave