Transaksion Thesari 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AR&LO 3,475,377.00 22 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 83,696 2014-12-30 2014-12-31 52510780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT bileta avioni S.Zotaj urdher 120 dt.10.09.2014 pv. emergjence dt.10.09.2014 fat.4028 dt.25.10.2014 seria 17154228
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 82,000 2014-12-30 2014-12-31 53410780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT Bileta Avioni Xhezo Elezi Bruksel urdh.136 dt.10.10.2014 up.82 dt.16.10.2014 ft.17.10.14 njof. fit.22.10.14 fat.4290 dt.24.12.14 seria 19005750
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 39,198 2014-12-30 2014-12-31 52610780012014 Udhetim jashte shtetit Ministria e Integrimit bileta avioni urdh.169 dt19.12.2014 up.111 dt.19.12.2014 njof. ft. 24.12.14 ref.79905-12-19-2014 dt.19.12.14 fat.4290dt.22.12.14 seria 19005740
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 97,000 2014-12-30 2014-12-31 51810780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT bileta avioni urdh.137/1 dt.14.10.14 up.81 dt.16.10.14 ft.17.10.14 ref.60638-10-16-2014 dt.16.10.2014 njof. fit17.10.14 fat.4036 dt.01.12.2014 seria 17154236
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 63,000 2014-12-23 2014-12-24 50010780012014 Udhetim jashte shtetit Ministria e Integrimit bileta avioni urdh.159 dt27.11.2014 up.107 dt.04.12.2014 njof. ft. 05.12.14 ref.74279-12-04 dt.05.12.14 fat.4235dt.10.12.14 seria 19005685
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 198,246 2014-09-25 2014-09-25 39110780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA INTEGRIMIT Bileta avioni up.nr.80 dt.20.05.2014 pv. emergjente dt.21.05.2014 fat.3879 dt.26.05.2014 seria 17269880
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 98,800 2014-09-24 2014-09-25 38910780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRI E INTEGRIMIT bileta avioni up.nr.46 dt.30.05.2014 pv emergjence dt.03.06.2014 fat.3563 dt.11.06.2014 seria 15279364
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 274,000 2014-09-24 2014-09-25 38810780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRI E INTEGRIMIT bileta avioni up.nr.60 dt.13.08.2014 ft. of.13.08.2014 nr. ref.50192-08-13 dt.13.08.2014 njof fit.14.08.2014 fat.3788 dt.25.08.2014 seria 1602649C
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 235,000 2014-09-24 2014-09-25 38510780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRI E INTEGRIMIT bileta avioni urdher 115 dt.29.08.2014 up.61 dt.29.08.2014 ft. of.29.08.2014 nr. ref.52056-08-29 dt.29.08.2014 njof fit.01.09.2014 fat.3819dt.10.09.2014 seria 17269824
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 88,725 2014-09-24 2014-09-25 38610780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRI E INTEGRIMIT bileta avioni up.nr.42 dt.21.05.2014 ft.21.05.2014 nr. ref.35195-05-21 dt.21.05.2014 njof fit.22.05.2014 fat.3482 dt.26.05.2014 seria 15279283 shkresa bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 110,370 2014-09-10 2014-09-11 36310780012014 Udhetim jashte shtetit Min Integrimit Bileta avioni (lik vonese se fat ka ardh dt 09.09.2014) up 58 dt 16.07.2014 fo 16.07.2014 njoft fit 31.07.2014 fat 3707 dt 21.07.2014 dt 16.07.2014
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 146,465 2014-08-15 2014-08-18 34610780012014 Udhetim jashte shtetit Ministria Integrimit 602 Bileta avioni ,Urdher 58 dt.04.04.2014 procesverbal emergjence dt.04.04.2014 fat.3349 dt.07.04.2014 seria 12808449
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 120,000 2014-07-03 2014-07-04 28610780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT bileta Avioni urdher 83 dt.22.05.2014 up.44 dt.22.05.2014 ft. of.22.05.2014 nr. ref. 35471-05-22 dt.22.05.2014 njof fit.26.05.2014 fat.3483 dt.26.05.2014 seria 15279284
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 205,000 2014-06-19 2014-06-20 27010780012014 Udhetim jashte shtetit MInistria e Integrimit bileta avioni ,urdher.90 dt.04.06.14 urdh.91 dt.04.06.14 up.50 dt.04.06.14 ft.of.04.06.14 nr. ref.39011-06-04-2014njof. fit.05.06.14 fat3565 dt.10.06.14 seria 15279366
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 280,300 2014-06-19 2014-06-20 27110780012014 Udhetim jashte shtetit MInistria e Integrimit bileta avioni ,urdher.90 dt.04.06.14 urdh.91 dt.04.06.14 up.49 dt.04.06.14 ft.of.04.06.14 nr. ref.38994-06-042014 njof. fit.05.06.14 fat3564 dt.10.06.14 seria 15279365
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 259,800 2014-06-04 2014-06-05 23910780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 bileta avioni ft 3412 seri 15279212 dt 5.5.14 up 34 dt 30.4.14 ftes oferte 30.4.14 nj.fituesi 2.5.14
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 189,000 2014-06-02 2014-06-03 22110780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 bileta avioni ft 3410 seri 15279210 dt 2.5.14 urdher 67 dt 24.4.14 up 31 dt 24.4.14 ftes oferte 24.4.14 nj.fituesi 28.4.14
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 179,775 2014-05-14 2014-05-15 19410780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 bileta avioni ft 3248 seri 12808448 dt 31.3.14 pv emergjence dt 31.3.14
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 80,014 2014-05-12 2014-05-13 17510780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 bileta avioni ft 3236 seri 12808336 dt 10.3.14 urdher 37/1 dt 10.3.14 pv emrgjence dt 10.3.14
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 295,120 2014-03-26 2014-03-27 106107800120141 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 bl bilete avioni ft seri 12808333 dt 10.3.14 up 15 dt 6.3.14 nj.fituesi 18.3.14 nr ref 15644 dt 6.3.14
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 160,583 2014-02-25 2014-02-26 5110780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 bileta ministrja urdher 116 dt 30.10.2013 ft 3120 dt 13.02.2014 ser 12808220
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 189,285 2013-12-31 2014-01-08 57610780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 bileta avioni up 5.12.13 ref 6.12.13 ft 9.12.13 nr 2945 ser 12808045
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave