Transaksion Thesari 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALEKSANDERASIMI 320,000.00 4 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 40,000 2014-12-24 2014-12-24 50710780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT Dhurata artistike up.95 dt.25.11.2014 fat.19 dt.18.12.2014 seria 7615669 ft, of.16.12.2014 nr. ref.783341216 dt.17.12.2014 njof. fit.18.12.2014 fh. nr.64 dt.21.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 50,000 2014-12-24 2014-12-24 50810780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT dhurata artistike up.97 dt.25.11.2014 fat.10 dt.15.12.2014 seria 7615660 ft. of.27.11.2014 nr. ref.71634-11-26 dt.27.11.2014 njof. fit.27.11.2014 fh nr.63 dt.21.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 200,000 2014-05-28 2014-05-29 21710780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT pagese blerje lule per dekor urdher 37 5.5.14, ft 21 dt 15.5.14 seri 6795421 ftes oferte 5.5.14 nj fit 15.5.14 fh 33 dt 15.5.14
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 30,000 2014-05-27 2014-05-28 21510780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT pagese blerje dhurata, urdher tit 38 dt 07.05.14, ft20 dt 15.05.14, ser 6795420, ftesa 07.05.14, njoftim 15.05.14 fh 31 dt 15.5.14
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave