Transaksion Thesari 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 4,461,514.00 29 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) SILVANA SHAKA Tirane 13,600 2014-12-30 2014-12-31 52710780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT lavazh, kont ne vazhdim 31.12.2013 fat.103 dt.29.12.2014 seria 001015
Ministria e Integrimit (3535) ROGAT SECURITY GROUP Tirane 15,000 2014-12-30 2014-12-31 54010780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT sherbim transporti urdh.151 dt.11.11.2014 pv. emergjence dt.11.11.2014 fat.8281 dt.02.12.2014 seria 18228281
Ministria e Integrimit (3535) FONDACIONI YAPS Tirane 90,960 2014-12-30 2014-12-31 51910780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime te paparashik.sherb.hidraulike pv. emergjence dt.01.07.2014 fat.301 dt.01.07.2014 seria 15256085 fh.52 dt.09.09.2014
Ministria e Integrimit (3535) B R A T I Tirane 456,000 2014-12-30 2014-12-31 52210780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime te paparashik.dhe transportim materiale, up105 dt.04.12.14 ft.05.12.14 njof. fit.05.11.14 fat218 dt.10.12.14 seria 16794586
Ministria e Integrimit (3535) INSTITUTI I MODELIMEVE NE BIZNES Tirane 130,000 2014-12-30 2014-12-31 52710780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Mirembajtje programi up.96 dt.25.11.2014 ft.23.12.2014 njof. fit.26.12.2014 ft.940 dt.24.12.14 seria 16310641
Ministria e Integrimit (3535) ALBA GLOBAL GROUP Tirane 469,000 2014-12-30 2014-12-31 52010780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Sherbim perkthimi ,urdh78 dt.13.10.14 ft.14.10.14 ref.59687 dt.13.10.2014 fit.04.11.2014 fat.570 dt.26.12.2014 seria 14474670
Ministria e Integrimit (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 370,000 2014-12-30 2014-12-31 53910780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Blerje kartolina up.112 dt.22.12.2014 ft. of. 23.12.2014 njof. fit.24.12.2014 fat.7 dt.26.12.2014 seria 7651057 fh. nr.67 dt.29.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) COFFEE CLUB Tirane 60,000 2014-12-30 2014-12-30 52910780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Blerje qumesht kafe, up.113 dt.22.12.14 ft.23.12.14 ref,8028512222014 dt.22.12.2014 njof. fit.24.12.2014fat 7997 dt.24.12.2014 seria 18222947 fh.65 dt.24.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) SEZON DEKOR Tirane 456,000 2014-12-28 2014-12-29 51710780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime operative te paparashikueshme femije up.110 dt.18.12.2014 ft.19.12.14 ref.79477-18-2014 dt.18.12.14 njof. fit.19.12.14 fat.05 dt.22.12.2014 dt.22.12.2014 seria 16017155
Ministria e Integrimit (3535) VALTER MARASHI Tirane 40,000 2014-12-28 2014-12-29 51210780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime operative te paparashikueshmetransp.up77 dt.13.10.14 ft.14.10.2014 ref.5965410132014 dt.13.10.2014 njof. fit.20.10.2014 fat39 dt.19.12.14 seria 6294289
Ministria e Integrimit (3535) VALTER MARASHI Tirane 380,000 2014-12-28 2014-12-29 51310780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Shp. op. pastrim dhe sistemim up.106 dt.04.12.14 ft. of.05.12.2014 ref.7430612042014 dt.04.12.2014 fit.05.12.2014 fat.40 dt.20.12.2014 seria 6294290
Ministria e Integrimit (3535) SEZON DEKOR Tirane 414,000 2014-12-28 2014-12-29 51610780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Shpenz.te paparashik.zbukurime, up.108 dt.09.12.2014 ft.09.12.2014 ref.77083-12-12-2014 dt.12.12.2014 njof. fit.15.12.2014 fat.13 dt.19.12.2014 seria 04963250 fh.62 dt.19.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) VALTER MARASHI Tirane 68,000 2014-12-19 2014-12-23 49410780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT materiale pastrimi up.76 dt.13.10.14 fh.60 dt.04.12.2014 ft.14.10.2014 for, njof. fit.17.10.2014 fat.23 dt.10.11.14 seria 6294273 fat.22 dt.10.11.14 seria 6294272
Ministria e Integrimit (3535) UNO ARCHITECTS Tirane 480,000 2014-12-17 2014-12-19 48910780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime te paparashikueshme , up.80 dt.14.10.2014 ft.15.10.2014 nr. ref.59990-10-2014 dt.14.10.2014 fituesi 15.10.2014 fat.45 dt.05.11.2014 seria 02961045
Ministria e Integrimit (3535) FATMIRA SINANI Tirane 35,200 2014-12-16 2014-12-18 48310780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Lavzh automjete tetor nentor 2014 up.35 dt.05.05.2014 ft. of.05.05.14 ref.33713-05-15-2014 dt.15.05.2014 njof. fit.16.05.2014 fat.32 dt.05.12.2014 seria 6984432
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 175,826 2014-11-19 2014-11-19 44910780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Posta fat.396,397,406,407 dt.10.10.2014 16.10.2014 seria 12593996,12596706,12596707,12593997 kont. 10.01.014
Ministria e Integrimit (3535) VALTER MARASHI Tirane 25,000 2014-10-20 2014-10-21 41510780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Shp. operative transp.stenda urdher 126 dt.16.09.2014 up71 dt.17.09.2014 ft. of.17.09.2014 nr. ref.55000-09-17-2014 njof. fit.18.09.2014 fat03 dt.03.10.2014 seria 6294253
Ministria e Integrimit (3535) ELTON RAMA Tirane 87,000 2014-10-20 2014-10-21 41710780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Shp. operative .stenda urdher 119 dt.09.09.2014 up68 dt.10.09.2014 ft. of.11.09.2014 nr. ref.5383609-10-2014 njof. fit.11.09.2014 fat67 dt.23.09.2014 seria13474517 fh.nr.56 dt.23.09.2014
Ministria e Integrimit (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 24,000 2014-10-20 2014-10-21 41610780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Shp. operative blerje uje up.66 dt.09.09.2014 ft. of.dt.09.09.2014 nr. ref.5354609-09.2014 njof. fit.10.09.2014 fat.5674 dt.12.09.2014 seria 16684674 fh.nr.57 dt.23.09.2014
Ministria e Integrimit (3535) FATMIRA SINANI Tirane 76,600 2014-10-09 2014-10-10 407110780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT lavazh auto maj-shtator 2014 up.35 dt.05.05.2014 ft. of.05.05.2014 nr. ref.33713-05-15-2014 dt.15.05.2014 njof. fit.16.05.2014 fat.92 dt.01.10.2014 seria 6984392
Ministria e Integrimit (3535) VALTER MARASHI Tirane 15,000 2014-09-25 2014-09-25 38710780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime te paparashikuara riparim fat.22 dt.11.07.2014 seria 6294223 fh.49 dt.31.07.2014 pv. emergjence dt.11.07.2014
Ministria e Integrimit (3535) F.L.E.SH. Tirane 48,000 2014-09-17 2014-09-18 37510780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Broshura ,urdher116 dt.01.09.2014 up.62 dt.01.09.2014 ft.01.09.2014 ref.52215-09.01.dt.01.09.2014 fituesi 02.09.2014 fat.04.09.2014 seria 15140948 fh.53 dt.10.09.2014
Ministria e Integrimit (3535) SILVANA SHAKA Tirane 36,400 2014-07-03 2014-07-04 28810780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Lavazh automjete kont shtese dt.31.12.2013 fat.19 dt.28.02.2014 seria 6747423
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 94,488 2014-06-13 2014-06-16 26310780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT abonim shtypi i dites Maj-gusht 2014 f 253,254,255 dt 11.06.14 seri 12594703, 12594704 12594705 kontrate 305dt 10.1.14
Ministria e Integrimit (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 2,000 2014-06-13 2014-06-13 25910780012014 Sherbime te tjera Ministria e Integrimit rinovim Domain fat.dt.09.05.2014 seria 15221520 urdher kryeministri nr.199 dt.26.10.2013
Ministria e Integrimit (3535) VALTER MARASHI Tirane 95,000 2014-06-05 2014-06-06 25210780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 shpenzime operative riparim tualeti pv emergjence dt 15.5.14 ft 40 dt 15.5.14 seri 6294190 fh 35 dt 15.5.14
Ministria e Integrimit (3535) NEW CENTURY Tirane 42,000 2014-06-04 2014-06-05 24010780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 blerje kafe,qumesht up 45 dt 22.5.14 ftese oferte 22.5.14 nj.fituesi 23.5.14 ft 4 dt 27.5.14 seri 15126354 fh 37 dt 28.5.14
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 200,000 2014-05-28 2014-05-29 21710780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT pagese blerje lule per dekor urdher 37 5.5.14, ft 21 dt 15.5.14 seri 6795421 ftes oferte 5.5.14 nj fit 15.5.14 fh 33 dt 15.5.14
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 62,440 2014-04-04 2014-04-04 11810780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 abonim shtypi i dites janar-prill 2014 f 116,117 dt 17.3.14 seri 12599867, 12599866 kontrate dt 10.1.14
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave