Transaksion Thesari 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 12,669,376.00 11 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,612,044 2014-12-01 2014-12-01 47910780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero nentor 2014 nr pun 90-24
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 999,834 2014-12-01 2014-12-01 47610780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero nentor 2014 nr pun 90-18
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,648,184 2014-11-03 2014-11-03 43010780012014 Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Integrimit Pagat bordero muaji tetor 2014 nr pun.90-7
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 944,146 2014-10-02 2014-10-03 39810780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA e INTEGRIMIT PAGAT SHTATOR 2014 NR PUN.90-21
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,108,726 2014-10-02 2014-10-02 39510780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA e INTEGRIMIT PAGAT SHTATOR 2014 NR PUN.90-21
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,082,425 2014-09-02 2014-09-02 35310780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero gusht 2014 nr. pun.n 90-21
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,230,475 2014-09-01 2014-09-02 352 10780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero gusht 2014 nr. pun.n 90-33
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,390,761 2014-08-01 2014-08-01 31010780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero korrik 2014 nr. pun.n 90-7
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 1,046,208 2014-06-02 2014-06-03 23410780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT maj 2014np 90/83 bordero bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 1,031,798 2014-05-02 2014-05-05 16210780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT prill 2014np 90/83 bordero bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 574,775 2014-05-02 2014-05-05 15910780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT prill 2014 nr punonj pl 90 f 83
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave