Transaksion Thesari 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 24,409,015.00 39 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 937,462 2014-12-01 2014-12-01 47810780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero nentor 2014 nr pun 90-24
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 57,745 2014-12-01 2014-12-01 47710780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero nentor 2014 nr pun 90-1
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,080,935 2014-12-01 2014-12-01 47710780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero nentor 2014 nr pun 90-19
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 16,096 2014-11-19 2014-11-19 45410780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT telefon cel. Shtator 2014 G.Elezi seria 122555651 dt.01.10.2014 klienti 24891440862
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,166,260 2014-11-03 2014-11-03 42910780012014 Paga baze Ministria e Integrimit Pagat bordero muaji tetor 2014 nr pun.90-21
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 55,077 2014-11-03 2014-11-03 43210780012014 Paga baze Ministria e Integrimit Pagat bordero muaji tetor 2014 nr pun.90-1
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 988,138 2014-11-03 2014-11-03 43310780012014 Paga baze Ministria e Integrimit Pagat bordero muaji tetor 2014 nr pun.90-21
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,092,145 2014-10-02 2014-10-03 39710780012014 Paga baze MINISTRIA e INTEGRIMIT PAGAT SHTATOR 2014 NR PUN.90-33
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 27,021 2014-10-01 2014-10-02 39410780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 telefon celular Korrik 2014seria 120510190 K.AB.C1002310 bordero gusht 2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,559,017 2014-10-02 2014-10-02 39610780012014 Paga baze MINISTRIA e integrimit PAGAT SHTATOR 2014 NR PUN.90-70
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 57,744 2014-10-02 2014-10-02 39910780012014 Paga baze MINISTRIA e INTEGRIMIT PAGAT SHTATOR 2014 NR PUN.90-1
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 59,191 2014-09-01 2014-09-02 35110780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero gusht 2014 nr. pun.n 90-1
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,417,384 2014-09-02 2014-09-02 35510780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero gusht 2014 nr. pun.n 90-7
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 84,818 2014-08-15 2014-08-18 34010780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 telefon fat, qershor 01.07.2014 seria 120490307 KAB C 1002310 bordero korrik 2014
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 16,123 2014-08-04 2014-08-05 30910780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Lik telefon kl 11007713 fat 120508791 dt 01.07.2014
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,282,357 2014-08-01 2014-08-01 30910780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero korrik 2014 nr. pun.n 90-21
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 54,998 2014-08-01 2014-08-01 31310780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero korrik 2014 nr. pun.n 90-1
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 1,009,007 2014-08-01 2014-08-01 31110780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero korrik 2014 nr. pun.n 90-21
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 37,064 2014-07-08 2014-07-08 29510780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT telefon celular prill,Maj 2014 klienti i C1002310 ft 120451234 dt 01.05.2014,120469992 dt.01.06.2014
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 57,752 2014-07-01 2014-07-01 28310780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT paga qershor 2014 nr pun 90/83
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,323,618 2014-07-01 2014-07-01 28410780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT paga qershor 2014 nr pun 90/83
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 595,305 2014-07-01 2014-07-01 28110780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT paga qershor 2014 nr pun 90/83
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 1,017,477 2014-07-01 2014-07-01 28510780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT paga qershor 2014 nr pun 90/83
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 14,219 2014-06-20 2014-06-20 26910780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT telefon celular Maj 2014 kod abonenti 3340641 klienti 11007384 dt.01.06.2014
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 58,361 2014-06-02 2014-06-03 23210780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT maj 2014 bordero bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,336,207 2014-06-02 2014-06-02 23310780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT maj 2014 nr punonj pl 90 f 83
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 41,654 2014-05-13 2014-05-14 17910780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 telefon celular mars 2014 kod abonenti c1002310 ft 23.4.14 seri 118750502
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,349,341 2014-05-02 2014-05-05 16110780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT prill 2014 nr punonj pl 90 f 83
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,120,064 2014-05-02 2014-05-05 16010780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT prill 2014 bordero bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 59,802 2014-05-02 2014-05-05 16310780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT prill 2014 bordero bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 117,960 2014-04-22 2014-04-23 13910780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 telefon celular janar 2014 kod ab c1002310 ft 114114389 dt 1.2.14
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,122,981 2014-04-01 2014-04-01 10810780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT mars 2014 bordero bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 550,167 2014-04-01 2014-04-01 10710780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT mars 2014 nr punonj pl 90 f 87
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,398,647 2014-04-01 2014-04-01 11010780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT mars 2014 nr punonj pl 90 f 87
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 1,054,885 2014-04-01 2014-04-01 11110780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT mars 2014np 90/87 bordero bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 58,294 2014-04-01 2014-04-01 10910780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT mars 2014 bordero bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 16,786 2014-03-24 2014-03-25 10110780012014 Paga baze 602,600,MINISTRIA E INTEGRIMIT plus tel, kod ka 95735,fat shkurt 2014 s 116830057 dt 28.2.14
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 59,191 2014-03-24 2014-03-24 10010780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 shpenzime page bordero shkurt 2014
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 57,722 2014-03-19 2014-03-20 9010780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 pagese leje e.begaj bordero leje 2013-2014 autorizim 19.3.14
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave