Transaksion Thesari 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
PLUSCOMMUNICATION 187,688.00 12 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 13,567 2014-12-15 2014-12-16 33210730012014 Sherbime telefonike KQZ Shp telefon fat 119376945,119376944,119376943 dt.01.12.2014 kont.12.07.2012 kont.13.07.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 16,105 2014-11-18 2014-11-18 30210730012014 Paga baze KQZ Shp telefon fat 119371322,119371321,119371320 dt.01.11.2014 kont.12.07.2012 kont.13.07.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 12,255 2014-10-21 2014-10-21 26410730012014 Paga baze KQZ Shp telefon fat 119363342,119363341,119363340 dt.01.10.2014 kont. dt.12.07.2012 kont.dt.13.07.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 13,402 2014-09-19 2014-09-22 23610730012014 Sherbime telefonike KQZ Shp telefon fat 119343489,119343488,1193487 dt.01.09.2014 kont. dt.12.07.2012 kont.dt.13.07.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 15,284 2014-08-27 2014-08-28 21610730012014 Paga baze KQZ Shp telefon fat 116915663,116915662,116915661, dt.01.08.2014 kodi abonent.7503
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 13,992 2014-07-31 2014-07-31 19410730012014 Paga baze KQZ Lik telefon qershor 2014 fatura 116901348,116901349,116901350 dt.01.07.2014 kodi abonentit 7503 kont.12.07.2012 dhe 13.07.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 13,496 2014-06-20 2014-06-23 16510730012014 Sherbime telefonike KQZ Shp telefon fat 116883819,116883818,116883817, dt.01.06.2014 kodi abonent.7503
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 16,543 2014-05-21 2014-05-21 14410730012014 Sherbime telefonike KQZ Lik telefon fat 116875748,116875748,116875746 dt 01.05.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 16,633 2014-05-06 2014-05-07 12710730012014 Sherbime telefonike KQZ Shp telefon fat 116859158,156,157,dt 01.04.2014 kod 7503
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 13,645 2014-03-20 2014-03-21 7510730012014 Sherbime telefonike KQZ Shp celulare fat 116846379,116846380,116846379 dt 01.03.2014 kod abon 7503
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 22,701 2014-02-20 2014-02-21 4110730012014 Unspecified KQZ Shp telefon fat 116811956,116811955,116811954,dt 01.02.2014 kod abon 7503 kontr 13, 12.07.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 20,065 2014-02-11 2014-02-12 2510730012014 Unspecified KQZ Shp celular fat 116799815,116799814,116799813 dt 01.01.2014 kod abon 7503 kontr 12.07.2012
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave