Transaksion Thesari 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ITIRANA 918,312.00 13 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITIRANA Tirane 37,920 2014-12-29 2014-12-30 35110730012014 Sherbime te tjera KQZ Sherbim Interneti dhjetor 2014 up. 5 dt.13.01.14 ft. of.31.01.2014 kont.41/2 dt.02.02.2014 fat1657 dt.23.12.2014 seria 17715957
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITIRANA Tirane 444,312 2014-12-28 2014-12-29 35010730012014 Sherbime te tjera KQZ Sherbim sigurie , urdher 119 dt.12.06.2013 kont. 5315/6 dt.13.06.2013 fat.1755 seria 09992305 dt.06.12.2013 konfirmim nga Min. fin. shkr.1947 dt.22.12.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITIRANA Tirane 37,920 2014-12-03 2014-12-04 31410730012014 Sherbime te tjera KQZ Sherbim interneti nentor , up.5 dt.13.01.2014 ft.of.13.01.2014 vler. perf.31.01.2014 kont.41/2 dt.02.02.2014 fat.1515 seria 17715815 dt.24.11.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITIRANA Tirane 37,920 2014-11-12 2014-11-13 29010730012014 Sherbime te tjera KQZ sherbim interneti , vazhdim up.5 dt.13.01.2014 ft. of.13.01.2014 formular perfundimtar 31.01.2014 kont.41/2 dt.02.02.2014 ne vazhdim fat.1375dt.24.10.2014 seria 17715675
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITIRANA Tirane 37,920 2014-10-03 2014-10-03 25210730012014 Sherbime te tjera KQZ sherbim interneti ,up.5 dt.13.01.2014 ft. of.13.01.2014 formular perfundimtar 31.01.2014 kont.41/2 dt.02.02.2014 ne vazhdim fat.1234 dt.22.09.2014 seria 17715534
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITIRANA Tirane 37,920 2014-09-09 2014-09-09 22710730012014 Sherbime te tjera KQZ Lik internet kontr vazhd 41/2 dt 02.02.2014 fat 1105 dt 22.08.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITIRANA Tirane 75,840 2014-08-26 2014-08-27 21010730012014 Sherbime te tjera KQZ sherbim Interneti qershor korrik , up.5 dt.13.01.2014 form perf.31.01.2014 kont.41/2 dt.02.02.2014 fat824 seria 13317774 dt.23.06.2014 fat.971seria 13317921 dt.23.07.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITIRANA Tirane 37,920 2014-06-17 2014-06-18 15510730012014 Sherbime te tjera KQZ sherbim interneti maj up.nr.5 dt.13.01.14 ft. of. dt.13.01.2014 form dt.31.01.2014 kont.41/2 dt.02.02.2014 fat.684 seria 13317634 dt.23.05.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITIRANA Tirane 37,920 2014-05-12 2014-05-12 13510730012014 Sherbime te tjera KQZ Sherbim internet up 5 dt 13.01.2014 ftese of 13.01.2014 vleres perf 31.01.2014 kontr 41/2 dt 02.02.2014 fat 538 dt 23.04.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITIRANA Tirane 37,920 2014-04-04 2014-04-07 9510730012014 Sherbime te tjera KQZ Intarnet mars 2014 up 5 dt 13.01.2014 ftese of 13.01.2014 kontr 41/2 dt 02.02.2014 fat 386 dt 24.03.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITIRANA Tirane 37,920 2014-03-19 2014-03-19 7110730012014 Sherbime te tjera KQZ Pag internet kontr 41/2 dt 02.02.2014 fat 228 dt 20.02.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITIRANA Tirane 18,960 2014-02-20 2014-02-21 4210730012014 Unspecified KQZ Internet up 24 dt 09.04.2012 ftese 10.04.2013 kontr 3440/2 dt 16.04.2013 fat 13260126 dt 03.02.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITIRANA Tirane 37,920 2013-12-31 2014-01-17 61410730012013 Unspecified KQZ Shp inetrneti up 24 dt 09.04.2013 ftese oferte 10.04.2013 pv vler 15.04.2013 fat 1813 dt 23.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave