Transaksion Thesari 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
EAGLEMOBILE 238,176.00 12 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 10,393 2014-12-19 2014-12-23 34010730012014 Paga baze KQZ shpenz. tel fat.01.12.2014 kontrata.25 dt.27.02.2009 kodi i abonentit.470003070571
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 9,910 2014-12-03 2014-12-04 31010730012014 Sherbime telefonike KQZ shpenz. tel fat.01.11.2014 kontrata.25 dt.27.02.2009 kodi i abonentit.470003070571
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 12,822 2014-10-21 2014-10-21 26210730012014 Sherbime telefonike KQZ shpenz. tel fat.01.10.2014 kontrata.25 dt.27.02.2009 kodi i abonentit.c1008194
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 15,526 2014-09-19 2014-09-22 23710730012014 Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat dt 01.09.2014 kod abon C1008194,kont. nr.25 dt.27.02.2009
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 11,415 2014-08-18 2014-08-19 20410730012014 Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat dt 01.08.2014 kod abon C1008194,kont. nr.25 dt.27.02.2009
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 19,034 2014-07-15 2014-07-16 18110730012014 Paga baze KQZ Shp celular fat dt 01.07.2014 kod abon C1008194,1000551
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 13,635 2014-06-20 2014-06-23 16310730012014 Paga baze KQZ Shp celular fat dt 01.06.2014 kod abon C1008194,1000551
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 15,349 2014-05-16 2014-05-19 14310730012014 Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat dt 01.05.2014 kod abon C1008194,1000551
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 36,135 2014-04-09 2014-04-10 10610730012014 Paga baze KQZ Shp celular fat dt 01.04.2014 kod abon C1008194,1000551
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 31,721 2014-03-18 2014-03-19 6610730012014 Paga baze KQZ Shp celular fat dt 01.03.2014 kod abon C1008194,1000551
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 29,847 2014-02-18 2014-02-19 3710730012014 Unspecified KQZ Shp telefoni fat 01.02.2014 kontr 25 dt 27.02.2009 kod c1008194,c1000551
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 32,389 2014-01-21 2014-01-22 1110730012014 Unspecified KQZ Lik celular dhjetor 2013 fat dt 01.01.2014 kontr 25 dt 27.02.2009 kod abon C1008194,C1000551
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave