Transaksion Thesari 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ARBANASH.A. 1,243,031.00 9 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBANA SH. A. Tirane 128,711 2014-12-29 2014-12-30 35710730012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Sherbim ruajtje dhjetor 2014 up.7 dt.20.01.14 njof. fit.76/3 dt.07.02.2014 kont.76/5 dt.11.03.14 fat.2 seria 18345417 dt.24.12.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBANA SH. A. Tirane 128,711 2014-12-03 2014-12-04 31510730012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ sherbim ruajtje nentor 2014 up nr.7 dt.20.01.2014 njof. fit.76/3 dt.07.02.2014 kont.76/5 dt.11.03.2014 fat.96 seria 19345411 dt.30.11.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBANA SH. A. Tirane 128,711 2014-11-12 2014-11-13 28910730012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Sherbim ruajtje , vazhd kontr 76/5 dt 11.03.2014,fat v91 dt 31.10.2014 seri 19345405
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBANA SH. A. Tirane 257,422 2014-10-02 2014-10-03 24810730012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Sherbim ruajtje , up.7dt.20.01.2014 kont.76/5 dt.11.03.2014 fat.78 seria 05890190 dt.30.08.2014 fat.83 seria 05890195 dt.30.09.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBANA SH. A. Tirane 128,711 2014-08-26 2014-08-27 20810730012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Sherbim objekti korrik 2014 up.7 dt.20.01.14 njof. fit.76/3 dt.07.02.2014 fat.72 seria 05890181 dt.30.07.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBANA SH. A. Tirane 128,711 2014-07-21 2014-07-22 18910730012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Sherbim ruajtje up.nr.7 dt.20.01.2014 njof. fit.76/3 dt.07.02.2014 kont. 76/5 dt.11.03.2014 fat.67 seria 05890176 dt.30.06.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBANA SH. A. Tirane 128,711 2014-06-17 2014-06-18 15810730012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Sherbim ruajtje maj , up.nr.7 dt.20.01.2014 njof. fit. 76/3 dt.07.02.2014 kont. 76/5ne vazhdim dt.11.03.2014 fat.61 seria 05890169 dt.30.05.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBANA SH. A. Tirane 128,711 2014-05-13 2014-05-13 13710730012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Shp ruajtje objekti up 7 dt 20.01.2014 njoft fit 76/3 dt 07.02.2014 kontr 76/5 dt 11.03.2014 fat 57 dt 30.04.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBANA SH. A. Tirane 84,632 2014-04-10 2014-04-11 10310730012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Shp ruajtje objekti up 7 dt 20.01.2014 njoft fit 76/3 dt 07.02.2014 kontr 76/5 dt 11.03.2014 fat 54 dt 31.03.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave