Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 624 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKACREDINS 7,412,788.00 38 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,172 2014-12-23 2014-12-24 65010160012014 Sherbime telefonike 1016001,Aparati Min.Brend.pagese rimbursim telefoni shkrese 9883/3 dt 19.12.14, liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 5,500 2014-12-23 2014-12-24 65210160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.pagese dieta autorizim 461 dt 26.11.2014, liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 55,136 2014-12-22 2014-12-23 0510160012014 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje per mbrojtjen ndaj zjarrit 1016001,Aparati Min.Brend.PROJEKTI DRMAP, tvsh, urdher 792/1 dt 28.1.14, ft 110995739 dt 18.2.14, nr 34 dt 17.6.14, urdher tit 10308 dt 18.12.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 14,175 2014-12-11 2014-12-12 62610160012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1016001,Aparati Min.Brend.pagese perkthim simultan, progr 6575/1 dt 4.9.14, kontr 4.9.14 pv 5.9.14, program 7693/2 dt 22.9.14, kontr22.9.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 357,453 2014-12-01 2014-12-01 59110160012014 Shtese page per pune jashte orarit 1016001,Aparati Min.Brend.paga nentor 2014, plan 166/152 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 77,578 2014-12-01 2014-12-01 59710160012014 Te tjera transferta tek individet 1016001,Aparati Min.Brend.paga liste pritje nentor 2014, plan 166/152 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 600 2014-11-25 2014-11-25 57610160012014 Sherbime telefonike 1016001,Aparati Min.Brend.rimbursim pagese telefoni shkrese nr 9140/5 dt 25.11.14, liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 12,000 2014-11-14 2014-11-14 55410160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.pagese dieta liste pagese tetor 2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 161,313 2014-11-03 2014-11-04 52510160012014 Te tjera transferta tek individet 1016001,Aparati Min.Brend.paga liste pritje tetor 2014, plan 166/152 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 360,264 2014-11-03 2014-11-04 51910160012014 Shtese page per kualifikimin 1016001,Aparati Min.Brend.paga tetor 2014, plan 166/152 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 5,545 2014-10-06 2014-10-07 48810160012014 Sherbime telefonike 1016001,Aparati Min.Brend.pagese rimbursim telefoni , shkrese nr 8066 dt 3.10.14, tetor
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 444,702 2014-10-01 2014-10-01 47110160012014 Shtese page per kualifikimin 1016001,Aparati Min.Brend.paga shtator 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 161,313 2014-10-01 2014-10-01 47710160012014 Te tjera transferta tek individet 1016001,Aparati Min.Brend.paga liste pritje shtator 2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,166 2014-09-15 2014-09-16 44210160012014 Sherbime telefonike 1016001,Aparati Min.Brend.pagese rimbursim tel shkresa nr 7450 dt 15.9.2014, liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 430,442 2014-09-01 2014-09-01 41910160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga gusht 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 161,313 2014-09-01 2014-09-01 42510160012014 Te tjera transferta tek individet 1016001,Aparati Min.Brend.paga liste pritje gusht 2014 numri 36
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,000 2014-08-28 2014-08-28 41010160012014 Udhetim i brendshem ,Aparati Min.Brend.lik dieta listpag dt 28.8.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 161,493 2014-08-01 2014-08-04 39210160012014 Te tjera transferta tek individet 1016001,Aparati Min.Brend.paga liste pagese per pritje korrik 2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 430,984 2014-08-01 2014-08-04 38610160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga korrik 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,000 2014-07-23 2014-07-24 37410160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.dieta qershor 2014 liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 474,194 2014-07-01 2014-07-01 34010160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga qershor 2014 nr pun 166/155
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 30,000 2014-07-01 2014-07-01 34810160012014 Kompensim per pa-aftesi te perkohshme per shkak te semundjes 1016001,Aparati Min.Brend.ndihme financiare, urdher tit 143 date 12.05.2014, liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 228,342 2014-07-01 2014-07-01 34610160012014 Te tjera transferta tek individet 1016001,Aparati Min.Brend.paga liste pritje qershor 2014 nr pun 166/155
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 12,761 2014-06-26 2014-06-26 33410160012014 Sherbime telefonike Aparati Min.Brend. rimb tel sh 20.6.2014 fat 28.5.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 179,160 2014-06-20 2014-06-23 29110160012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1016001,Min.Brend.albert pilo, vendim gjyqesor shkresa min fin 6123/19 date 05.06.14 akordim fondesh vendim nr 7 date 22.05.2014 i KDP
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 435,111 2014-06-02 2014-06-02 25710160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga maj 2014 nr pun 156
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 234,658 2014-06-02 2014-06-02 26310160012014 Te tjera transferta tek individet Aparati Min.Brend.paga maj 2014 nr pun 156
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 234,658 2014-05-02 2014-05-02 21610160012014 Kompensim papunesie per personat e siguruar Aparati Min.Brend.paga reforme prill 2014 nr pun 43
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 419,000 2014-05-02 2014-05-02 21010160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga prill 2014 nr pun 166/156
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 234,658 2014-04-02 2014-04-03 17310160012014 Kompensim papunesie per personat e siguruar Aparati Min.Brend.paga liste pritje mars 2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 396,290 2014-04-02 2014-04-02 16710160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga mars 2014 nr pun 166/158
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 28,340 2014-03-21 2014-03-24 12010160012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Aparati Min.Brend.shp.gjyqesore shkr 3766 20.04.2012 albert pilo
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 298,939 2014-03-04 2014-03-04 7710160012014 Unspecified Aparati Min.Brend.paga shkurt 2014 nr pun 147
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 248,896 2014-03-04 2014-03-04 8310160012014 Unspecified Aparati Min.Brend.paga listepritje shkurt 2014 nr pun 45
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 220,420 2014-02-03 2014-02-04 3310160012014 Unspecified Aparati Min.Brend.paga liste pritje janar 2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 298,939 2014-02-03 2014-02-04 2710160012014 Unspecified Aparati Min.Brend.paga janar 2014 nr pun 166/143
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 25,586 2014-01-28 2014-01-28 1610160012014 Unspecified Aparati Min.Brend.rimbursim shp telefoni shkr 201/2 27.01.2014 liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 551,687 2014-01-06 2014-01-10 0410160012014 Unspecified Aparati Min.Brend.paga dhjetor 2013 nr pun 166/144
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave