Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 624 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALPHABANK--ALBANIA 1,708,415.00 19 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 10,000 2014-12-23 2014-12-24 64910160012014 Sherbime telefonike 1016001,Aparati Min.Brend.pagese rimbursim telefoni shkrese 9883/3 dt 19.12.14, liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 163,795 2014-12-01 2014-12-01 59310160012014 Shtese page per vjetersi ne pune 1016001,Aparati Min.Brend.paga nentor 2014, plan 166/152 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 9,434 2014-11-25 2014-11-25 57410160012014 Sherbime telefonike 1016001,Aparati Min.Brend.rimbursim pagese telefoni shkrese nr 9140/5 dt 25.11.14, liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 10,000 2014-11-12 2014-11-13 53510160012014 Sherbime telefonike 1016001,Aparati Min.Brend.pagese rimbursim telefoni, shkrese 9140/1 dt 10.11.14. liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 158,517 2014-11-03 2014-11-04 52110160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga tetor 2014, plan 166/152 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 158,517 2014-10-01 2014-10-01 47310160012014 Shtese page per vjetersi ne pune 1016001,Aparati Min.Brend.paga shtator 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 10,000 2014-09-15 2014-09-16 44510160012014 Sherbime telefonike 1016001,Aparati Min.Brend.pagese rimbursim tel shkresa nr 7450 dt 15.9.2014, liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 158,310 2014-09-01 2014-09-01 42110160012014 Shtese page per vjetersi ne pune 1016001,Aparati Min.Brend.paga gusht 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 4,172 2014-08-06 2014-08-07 39910160012014 Sherbime telefonike 1016001,Aparati Min.Brend.rimbursim telefoni, korrik 2014 shkrese nr 6649 date 5.8.14,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 158,491 2014-08-01 2014-08-04 38810160012014 Shtese page per vjetersi ne pune 1016001,Aparati Min.Brend.paga korrik 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 158,260 2014-07-01 2014-07-01 34210160012014 Shtese page per vjetersi ne pune 1016001,Aparati Min.Brend.paga qershor 2014 nr pun 166/155
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 161,884 2014-06-02 2014-06-02 25910160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga maj 2014 nr pun 156
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 18,024 2014-05-09 2014-05-12 22810160012014 Sherbime telefonike Aparati Min.Brend.rimbursim shpenzime tel dt.07.05.14 shkresa nr.3843/2 dt.06.05.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 22,000 2014-05-09 2014-05-09 23510160012014 Udhetim i brendshem Aparati Min.Brend. dieta listepegesa 08.05.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 160,176 2014-05-02 2014-05-02 21210160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga prill 2014 nr pun 166/156
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 143,871 2014-04-02 2014-04-03 16910160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga mars 2014 nr pun 166/158
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 99,482 2014-03-04 2014-03-04 7910160012014 Unspecified Aparati Min.Brend.paga shkurt 2014 nr pun 147
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 4,000 2014-02-25 2014-02-25 6910160012014 Unspecified Aparati Min.Brend.djeta brenda vendit liste pagese 25.02.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 99,482 2014-02-03 2014-02-04 2910160012014 Unspecified Aparati Min.Brend.paga janar 2014 nr pun 166/143
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave