Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 624 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBTELEKOMSH.A. 3,464,288.00 12 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 87,213 2014-12-17 2014-12-19 63710160012014 Sherbime telefonike 1016001,Aparati Min.Brend.pagese telefon, shkrese 9983/1 dt 17.12.14, ft 718874664/718890919 dt 30.11.2014, klienti 310001723083/310001692441
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 108,013 2014-11-18 2014-11-19 55710160012014 Sherbime telefonike 1016001,Aparati Min.Brend.pagese telefon, shkrese 9140/4 dt 13.11.14, ft 718722799/718760748 dt 31.10.2014, klienti 310001723083/310001692441
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 211,635 2014-10-20 2014-10-21 50310160012014 Sherbime telefonike 1016001,Aparati Min.Brend.pagese telefon, shkrese 8066/1 dt 17.10.14, ft 718566159/718601486 dt 30.9.2014, klienti 310001723083/310001692441
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 302,872 2014-09-25 2014-09-26 45910160012014 Sherbime telefonike 602 Aparati Min.Brend telefon,kodi 31000172083,310001692441,fat dt 31.08.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 353,111 2014-08-19 2014-08-19 40210160012014 Paga baze 600 602 Aparati Min.Brend telefon,kodi 31000172083,310001692441,fat dt 31.07.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 374,147 2014-07-25 2014-07-25 37110160012014 Paga baze 1016001 Aparati Min.Brend.telefon qershor 2014 shkr 6021/4 dt 22.7.14, ft 717988040/718026267 dt 30.06.14, klienti 310001692441; 310001723083
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 356,236 2014-06-27 2014-06-27 33610160012014 Sherbime telefonike 1016001 Aparati Min.Brend.telefon maj 2014 shkr 4890/5 dt.27.06.14 klienti 31000169244; 310001723083
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 336,930 2014-05-21 2014-05-21 24410160012014 Sherbime telefonike Aparati Min.Brend.telefon prill 2014 klienti 310001723083,310001692441
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 324,380 2014-04-18 2014-04-21 18910160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.telefon mars 2014 klienti 310001723083,310001692441
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 331,852 2014-03-21 2014-03-24 15610160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.telefon shkurt 2014 klienti 310001723038,310001692441
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 336,861 2014-02-19 2014-02-20 6210160012014 Unspecified Aparati Min.Brend.telefon janar 2014 fat 716978076,717018662
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 341,038 2014-01-28 2014-01-28 0910160012014 Unspecified 1016001 Aparati Min.Brend.telefon dhjetor 2013 shkr 201 13.01.2014 klienti 3100017230,31000169244
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave