Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 624 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBANIANSATELLITECOMMUNICATIONS 93,104,110.00 13 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,428,571 2014-12-23 2014-12-24 65410160012014 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001,Aparati Min.Brend.pagese sherb konektiviteti, shkrese 1141/1 dt 10.11.14, pv 07.11.14, kontr vazhdim 2/13 dt 15.5.2013, umd 2/14 dt 15.5.13, ft 113682972 dt 02.12.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,428,571 2014-11-18 2014-11-19 55810160012014 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001,Aparati Min.Brend.pagese sherb konektiviteti, shkrese 1141/1 dt 10.11.14, pv 07.11.14, kontr vazhdim 2/13 dt 15.5.2013, umd 2/14 dt 15.5.13, ft 113682854 dt 04.11.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,428,571 2014-10-22 2014-10-22 50810160012014 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001,Aparati Min.Brend.pagese sherb konektiviteti, shkrese 1051/1 dt 8.10.14, pv 8.10.14, kontr vazhdim 2/13 dt 15.5.2013, umd 2/14 dt 15.5.13, ft 113682768 dt 2.10.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,428,571 2014-10-03 2014-10-06 48110160012014 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001,Aparati Min.Brend.pagese sherbim konektiviteti, shkres 741/2 dt 17.9.14, pv 16.9.14, fitues 2/11 dt 24.4.13, vazhdim kontr 2/13 dt 15.5.13, ft 113682641 dt 1.9.14, mare dorezim 15.5.2013
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,428,571 2014-09-11 2014-09-12 43310160012014 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001,602 Aparati Min.Brend,pagese sherbim konektiviteti, shkrese 819/1 dt 11.08.14, pv 11.08.14, up 2/3 dt 14.2.13, fit 2/11 dt 24.4.13, vazhdim kontr 2/13, ft 113682574 dt 1.8.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,428,571 2014-07-25 2014-07-25 35410160012014 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001,Aparati Min.Brend.sherbim konektiviteti kont vazhd 2/13 15.05.2013 fat 113682462 dt 1.7.14 marrje dorzim 2/14 15.05.2013, shkres 688/1 dt 08.7.14, pv sherbimi 08.07.14 up 2/3 dt 14.2.13
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,428,571 2014-06-19 2014-06-20 27310160012014 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001,Aparati Min.Brend.sherbim konektiviteti kont vazhd 2/13 15.05.2013 fat 113682384 marrje dorzim 2/14 15.05.2014, shkres 586/1 dt 09.06.14, pv 06.06.14,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,428,571 2014-05-27 2014-05-27 24710160012014 Sherbime te printimit dhe publikimit Aparati Min.Brend.sherbim konektiviteti kont vazhd 2/13 15.05.2013 fat 113682311 marrje dorzim 2/14 15.05.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,428,571 2014-05-09 2014-05-09 22010160012014 Sherbime te printimit dhe publikimit Aparati Min.Brend. SHERBIM KONEKTIVITETI KONT NE VAZHD 2/13 DT 15.05.2013 FAT 113682136 DT 03.03.2014 URDHER MARRJE NE DORZ 2/14 DT 15.05.2013
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,428,571 2014-04-17 2014-04-18 18510160012014 Sherbime te printimit dhe publikimit Aparati Min.Brend.sherbim konektiviteti shkurt 2014 kont vazhd 2/13 15.05.2013 fat 113682222 marrje dorzim 15.05.2013
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,428,571 2014-02-19 2014-02-20 6310160012014 Unspecified Aparati Min.Brend.sherbim konektiviteti janar 2014 kont vazhd 2/13 15.05.2013 fat 113681855 01.02.2014pv marrje dorzim 27.05.2013
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,428,571 2014-02-07 2014-02-07 4310160012014 Unspecified Aparati Min.Brend.sherbim konektiviteti dhjetor 2013 kont vazhd 2/13 15.05.2013 fat 113681665 06.01.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 3,961,258 2014-02-07 2014-02-07 4210160012014 Unspecified Aparati Min.Brend.sherbim konektiviteti dhjetor 2013 kont vazhd 2/13 15.05.2013 fat 107916669 30.11.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave