Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 624 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,834,245.00 27 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 22,000 2014-12-30 2014-12-31 66810160012014 Udhetim i brendshem 231Aparati Min.Brend lik dieta listpag dt 30.12.2014, progr dt 10.12.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 270,820 2014-12-29 2014-12-30 66510160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.pagese dieta liste pagese 29.12.14, progr 7419/4 dt 17.11.14, plan 9206 dt 12.11.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 716,030 2014-12-23 2014-12-24 65110160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.pagese dieta autorizim 461 dt 26.11.2014, liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 5,500 2014-12-23 2014-12-24 65210160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.pagese dieta autorizim 461 dt 26.11.2014, liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2014-12-23 2014-12-23 65310160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.pagese dieta autorizim 461 dt 26.11.2014, liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2014-12-05 2014-12-05 60510160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.pagese dieta liste pagese 4.12.14, shkrese 9571 date 24.11.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 82,500 2014-12-05 2014-12-05 60410160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.pagese dieta liste pagese 4.12.14, shkrese 9571 date 24.11.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 61,500 2014-11-14 2014-11-14 55310160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.pagese dieta liste pagese tetor 2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 12,000 2014-11-14 2014-11-14 55410160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.pagese dieta liste pagese tetor 2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 16,500 2014-10-28 2014-10-29 51210160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.pagese dieta liste pagese 24.10.14, plan pune sherbimi 6855 dt 14.8.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2014-10-28 2014-10-29 51110160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.pagese dieta liste pagese 24.10.14, plan pune sherbimi 6855 dt 14.8.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 22,890 2014-10-28 2014-10-29 51010160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.pagese dieta liste pagese 24.10.14, plan pune sherbimi 6855 dt 14.8.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 17,500 2014-10-03 2014-10-06 48310160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.pagese dieta liste pagese shtator 2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 243,380 2014-10-03 2014-10-06 48210160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.pagese dieta liste pagese shtator 2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 398,715 2014-08-28 2014-08-28 40310160012014 Udhetim i brendshem ,Aparati Min.Brend.lik dieta listpag dt 28.8.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,000 2014-08-28 2014-08-28 41010160012014 Udhetim i brendshem ,Aparati Min.Brend.lik dieta listpag dt 28.8.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 5,500 2014-08-28 2014-08-28 41110160012014 Udhetim i brendshem ,Aparati Min.Brend.lik dieta listpag dt 28.8.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 555,460 2014-07-23 2014-07-24 37210160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.dieta qershor 2014 liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 31,000 2014-07-23 2014-07-24 37310160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.dieta qershor 2014 liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 5,500 2014-07-23 2014-07-24 37510160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.dieta qershor 2014 liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,000 2014-07-23 2014-07-24 37410160012014 Udhetim i brendshem 1016001,Aparati Min.Brend.dieta qershor 2014 liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2014-05-09 2014-05-09 23410160012014 Udhetim i brendshem Aparati Min.Brend. dieta listepegesa 08.05.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 146,270 2014-05-09 2014-05-09 23310160012014 Udhetim i brendshem Aparati Min.Brend.dieta listpagese dt.08.05.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 22,000 2014-05-09 2014-05-09 23510160012014 Udhetim i brendshem Aparati Min.Brend. dieta listepegesa 08.05.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 3,000 2014-04-07 2014-04-08 18010160012014 Udhetim i brendshem Aparati Min.Brend.djeta mars 2014 liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 117,000 2014-04-07 2014-04-07 17910160012014 Udhetim i brendshem Aparati Min.Brend.djeta mars 2014 liste pagese
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 33,680 2014-03-13 2014-03-17 10110160012014 Udhetim i brendshem Aparati Min.Brend.djeta mars 2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave