Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 624 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 17,658,171.00 16 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 4,569 2014-12-17 2014-12-19 64010160012014 Elektricitet 1016001 1016001,Aparati Min Brendshme, energji nentor kod TR1C020021053413, ft 619120756 dt 10.12.14, shkrese 9883/2 dt 17.12.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 205,060 2014-12-17 2014-12-19 63910160012014 Elektricitet 1016001 1016001,Aparati Min Brendshme, energji nentor kod TR2A110078107843, ft 619118922 dt 10.12.14, shkrese 9883/2 dt 17.12.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,597,315 2014-12-17 2014-12-18 63810160012014 Elektricitet 1016001 1016001,Aparati Min Brendshme, energji nentor kod TR2A110078107840, ft 619118705 dt 10.12.14, shkrese 9883/2 dt 17.12.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 144,580 2014-11-14 2014-11-14 54910160012014 Elektricitet 1016001 1016001, Aparati Min Brendshme pagese energji kontrate TR2A110031107843, ft 617931835 dt 11.11.14 dif korrik
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,277,746 2014-11-14 2014-11-14 54810160012014 Elektricitet 1016001 1016001,Aparati Min.Brend.pagese energji kontrate TR2A110078107840, ft 617931581 dt 11.11.14, diference korrik 2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 21,822 2014-11-14 2014-11-14 55010160012014 Elektricitet 1016001 1016001,Aparati Min.Brend.pagese energji kontrate TR1C020021053413, ft 6179344267 dt 11.11.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 3,484,412 2014-09-25 2014-09-26 43110160012014 Elektricitet 1016001 Aparati Min.Brend.energji elektrike shkr 7450/3 dt 15.09.2014, 7450/4 dt 22.9.14 kont TR2A110078107840 ft 614385500 dt 12.8.14 , ft 615564212 dt 11.9.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 334,184 2014-09-25 2014-09-26 45610160012014 Elektricitet 1016001 Aparati Min.Brend.energji elektrike shkr 7450/3 dt 15.09.2014, 7450/4 dt 22.9.14 kont TR2A110031107843 ft 614385738 dt 12.8.14 , ft 615564453 dt 11.9.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 23,855 2014-09-25 2014-09-26 45710160012014 Elektricitet 1016001 Aparati Min.Brend.energji elektrike shkr 7450/3 dt 15.09.2014, 7450/4 dt 22.9.14 kont TR1C020021053413ft 614387486 dt 12.8.14 , ft 615566482 dt 11.9.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 10,764 2014-09-25 2014-09-26 46010160012014 Elektricitet 1016001 Aparati Min.Brend.energji elektrike shlyerje detyrimi shkresa 1933 dt 25.8.14, shkresa 7007/1 dt 29.8.14, shkresa 7007/2 dt 11.9.14 detyrim per kontraten C/226561 qershor 2007
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,941,080 2014-09-17 2014-09-18 43110160012014 Elektricitet 1016001 Aparati Min.Brend.energji elektrike shkr 7450/3 dt 15.09.2014 kont TR2A110078107840,31107843,TR1C020021053413, ft 61438550/5738/7486
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,753,718 2014-07-18 2014-07-18 36810160012014 Elektricitet 1016001 Aparati Min.Brend.energji elektrike qershor 2014 kont nr TR2110078107840,TR2A110031107843,TR1C020021053413, ft 613207713/7889/612837227
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,622,829 2014-06-19 2014-06-20 32410160012014 Elektricitet 1016001 Aparati Min.Brend.energji elektrike maj 2014 kont nr TR2110078107840,TR2A110031107843,TR1C020021053413, shkrese 4890/2 dt 18.06.14, ft seri612030265/612030394/611629641 qershor 2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,847,387 2014-05-27 2014-05-27 25110160012014 Elektricitet 1016001 Aparati Min.Brend.energji elektrike prill 2014 kont nr TR2110078107840,TR2A110031107843,TR1C020021053413
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,923,683 2014-04-25 2014-04-25 20610160012014 Elektricitet 1016001 Aparati Min.Brend.energji elektrike shkr 2929/7 25.04.2014 kont TR2A110078107840,31107843,TR1C020021053413
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,465,167 2014-03-20 2014-03-20 15510160012014 Elektricitet 1016001 Aparati Min.Brend.energji elektrike shkurt 2014 kontrate A107840,A107843,C053413,
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave