Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 624 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 15,779,789.00 21 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PC STORE Tirane 244,800 2014-12-24 2014-12-26 65910160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerje kaseta sistemi RKGJC, up 8468/2 dt 17.11.14, ftesa 17.11.14, fitues 20.11.14, ft 3765 dt 16.12.14 sr 18923835 fh 61 dt 16.12.14, pv 16.12.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) O L S O N I Tirane 14,520 2014-12-17 2014-12-19 64210160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese materiale, up 8092/4 dt 1.12.14, ftesa 8092/5 dt 1.12.14, fituesi 3.12.14, ft 1702 dt 9.12.14 sr 18696542 pv 9.12.14 fh 59 dt 9.12.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) HATIXHE SHABA Tirane 18,500 2014-12-11 2014-12-12 62410160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerej kurore, shkrese 9342 dt 17.11.14, pv 17.11.14, pvemergj 9342/1 dt 17.11.14, ft 141 dt 17.11.14 sr 005741, fh 58 dt 17.11.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ADEL CO Tirane 5,736,237 2014-12-05 2014-12-05 60610160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerje certif DPGJC, kontr 3/5 dt 27.6.14, fh 48 dt 23.09.14, akt kolaud 21.9.14, shkrese 3/8 dt 4.12.14, up 3 dt 12.2.14, fitues 3/3 dt 6.6.14,ft 292 dt 23.9.14 seri 14000945
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 4,000 2014-11-12 2014-11-13 54210160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerje fletepalosje, progr 8332/3 dt 17.10.14 pv emergjence 17.10.14, pv 8332/4 dt 17.10.14, ft 90 dt 17.10.14, sr 7332398, fh 54 dt 17.10.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) <> Tirane 16,000 2014-11-12 2014-11-13 54110160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerje stema e logo, program 8332/3 dt 17.10.14, pv emergj 17.10.14, 8332/5 dt 17.10.14, ft 107 dt 17.10.14, sr 87034886 fh 55 dt 17.10.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 49,200 2014-11-12 2014-11-13 54010160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerje uje up 8325/2 dt 21.10.14, ftesa 8325/3 dt 21.10.14, fitues 22.10.14, ft 6803 dt 23.10.14 sr 17836403, fh 56 dt 23.10.14 pv 23.10.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 9,900 2014-10-28 2014-10-29 51410160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerje kartvizita, up 8024/3 dt 14.10.14, pv5 dt 14.10.14, ft 186 dt 15.10.14 seri 16337704,fh 53 dt 15.10.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) TIPOGRAFIA USHTARAKE Tirane 479,808 2014-10-29 2014-10-29 51510160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese sherbim lidhje aktesh, pv 28.10.14, up 7533/2 dt 2.10.14, urdher KVO 7533/5 dt 2.10.14, fituesi 7533/9 dt 10.10.14, pv 6.10.14, kontrate 7533/10 dt 21.10.14, ft 30 dt 28.10.14, seri 07816170
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 9,900 2014-10-28 2014-10-29 50610160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese sherbim stampimi, up 7941/3 dt 2.10.14, pv 5 dt 2.10.14, ft 181 dt 7.10.14, seri 13146449, pv 7.10.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) AGUSH TROKA Tirane 8,200 2014-10-20 2014-10-21 50510160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerje materiale up 7439/2 dt 15.9.14, pv 16.9.14, ft 8 dt 30.9.14, seri 6447208, fh 44 dt 30.9.14, pv 30.9.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ADEL CO Tirane 8,604,364 2014-10-06 2014-10-07 49010160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese kontr 3/5 dt 27.06.2014, blerje certifikata, shkresa 716/1 dt 1.1.14, up 03 dt 12.2.14, fituesi 3/3 dt 6.6.14, ft 242 dt 24.7.14 seri 14000895, fh 32/33 dt 24.7.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,800 2014-09-19 2014-09-22 45410160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001 Aparati Min.Brend.pagese cek, mater up 7307/2 dt 11.9.14, f 5 dt 11.9.14,ft 42 dt 12.9.14 sr 6710942, fh 39 dt 12.9.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) KUJTIM DRIZARI Tirane 27,800 2014-09-15 2014-09-16 44710160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerje kartevizita, up 4378/2 dt 27.5.14, ftesa 4378/3 dt 27.05.14, fituesi 4378/4 dt 30.05.14, pvmdorez,8.9.14, ft 65 dt 8.9.14, seri 002698 fh 38 dt 8.9.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) 2AF COMPANI Tirane 29,880 2014-09-15 2014-09-16 44810160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerje uje, up 6944/2 dt 3.9.14, ftesa 6944/3 dt 3.9.14, fituesi 4.9.14 pvmdorez, 5.9.14, ft 3/65 dt 5.9.14 seri 10987365, fh 37 dt 5.9.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INFOSOFT SOFTWARE DEVELOPER Tirane 264,000 2014-09-11 2014-09-12 43810160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,602 Aparati Min.Brend, blerje sherbimi finance, up4172/1 dt 18.06.14, ftesa 4172/2 dt 18.06.14, fituesi 19.06.14, ft 608 dt 25.06.14, seri 15784542 pv 25.06.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) 2AF COMPANI Tirane 31,680 2014-07-18 2014-07-18 37010160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerje uje, up 5827/7 dt 09.07.14, ftesa 5827/3 dt 09.07.14, fituesi 10.07.14, ft 3-58 dt 11.07.14, sr 10987358, fh 26 dt 11.07.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ISMAIL ALUSHANI Tirane 95,400 2014-07-07 2014-07-07 35310160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerje karta hyrese, up 7615/1 dt 04.11.13, , njoftim fit 7615/3 dt 14.11.13, vazhdim kontr 7615/4 ft 14 dt 11.06.2014, seri 0002014, fh 20 dt 11.06.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INDRIT Tirane 108,000 2014-05-09 2014-05-09 22910160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Aparati Min.Brend.KAFE UP 3482/1 DT 23.04.2014 FTES EOFERTE 3482/2 DT 24.04.14 NJOFT FIT 25.04.2014 FAT 230 DT 30.04.2014 SR 14376335 FH 15 DT 30.04.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PROMPT TIRANA Tirane 16,800 2014-04-25 2014-04-25 20510160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Aparati Min.Brend.blerje filter ajri up 308 16.01.2014 pv 26.02.2014 fat 230 26.02.2014 fh 8/1 26.02.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) COFFEE CLUB Tirane 3,000 2014-03-13 2014-03-17 9610160012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Aparati Min.Brend.blerje kafe uje qumesht up 734/4 07.02.2014 ftesa per oferte 734/2 10.02.2014 njoftimi fit.21.02.2014 fat 658 14.02.2014 fh 7 14.02.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave