Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 624 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 43,140,344.00 40 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 897,366 2014-12-01 2014-12-01 59210160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga nentor 2014, plan 166/152 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 148,162 2014-12-01 2014-12-01 59410160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga nentor 2014, plan 166/152 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 916,900 2014-11-03 2014-11-04 52010160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga tetor 2014, plan 166/152 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 143,231 2014-11-03 2014-11-04 52210160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga tetor 2014, plan 166/152 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 158,517 2014-11-03 2014-11-04 52110160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga tetor 2014, plan 166/152 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,677,021 2014-11-03 2014-11-04 51610160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga tetor 2014, plan 166/152 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 355,925 2014-10-01 2014-10-01 47010160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga shtator 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 995,791 2014-10-01 2014-10-01 47210160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga shtator 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,701,714 2014-10-01 2014-10-01 46810160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga shtator 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 550,438 2014-10-01 2014-10-01 46910160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga shtator 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 924,133 2014-09-01 2014-09-01 42010160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga gusht 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 430,442 2014-09-01 2014-09-01 41910160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga gusht 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 607,309 2014-09-01 2014-09-01 41710160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga gusht 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 143,231 2014-09-01 2014-09-01 42210160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga gusht 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 353,111 2014-08-19 2014-08-19 40210160012014 Paga baze 600 602 Aparati Min.Brend telefon,kodi 31000172083,310001692441,fat dt 31.07.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 356,055 2014-08-01 2014-08-04 38510160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga korrik 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 430,984 2014-08-01 2014-08-04 38610160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga korrik 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,893,336 2014-08-01 2014-08-01 38310160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga korrik 2014 nr pun 166/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 374,147 2014-07-25 2014-07-25 37110160012014 Paga baze 1016001 Aparati Min.Brend.telefon qershor 2014 shkr 6021/4 dt 22.7.14, ft 717988040/718026267 dt 30.06.14, klienti 310001692441; 310001723083
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 474,194 2014-07-01 2014-07-01 34010160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga qershor 2014 nr pun 166/155
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 930,422 2014-07-01 2014-07-01 34110160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga qershor 2014 nr pun 166/155
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 143,411 2014-07-01 2014-07-01 34310160012014 Paga baze 1016001,Aparati Min.Brend.paga qershor 2014 nr pun 166/155
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 363,608 2014-06-02 2014-06-02 25610160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga maj 2014 nr pun 156
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 161,884 2014-06-02 2014-06-02 25910160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga maj 2014 nr pun 156
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 435,111 2014-06-02 2014-06-02 25710160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga maj 2014 nr pun 156
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 948,202 2014-06-02 2014-06-02 25810160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga maj 2014 nr pun 156
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 175,230 2014-05-05 2014-05-06 21910160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga muaji prill 2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 143,412 2014-05-02 2014-05-02 21310160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga prill 2014 nr pun 166/156
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 160,176 2014-05-02 2014-05-02 21210160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga prill 2014 nr pun 166/156
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 419,000 2014-05-02 2014-05-02 21010160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga prill 2014 nr pun 166/156
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 324,380 2014-04-18 2014-04-21 18910160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.telefon mars 2014 klienti 310001723083,310001692441
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 61,464 2014-04-14 2014-04-14 18210160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga mars 2014 liste pagese 14.04.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 943,405 2014-04-02 2014-04-03 16810160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga mars 2014 nr pun 166/158
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 143,871 2014-04-02 2014-04-03 16910160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga mars 2014 nr pun 166/158
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 130,308 2014-04-02 2014-04-03 17010160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga mars 2014 nr pun 166/158
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 354,747 2014-04-02 2014-04-02 16610160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga mars 2014 nr pun 166/158
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 817,042 2014-04-02 2014-04-02 16510160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga mars 2014 nr pun 166/158
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,224,522 2014-04-02 2014-04-02 16410160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga mars 2014 nr pun 166/158
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 396,290 2014-04-02 2014-04-02 16710160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.paga mars 2014 nr pun 166/158
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 331,852 2014-03-21 2014-03-24 15610160012014 Paga baze Aparati Min.Brend.telefon shkurt 2014 klienti 310001723038,310001692441
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave