Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 953,931.00 25 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 18,000 2014-12-19 2014-12-23 66010140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE pjesemarrje ne mbledhje e KKT,shkrese nr 7149/03 dt 16.12.2014 bordero
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "EAG COMMUNICATION" Tirane 55,754 2014-12-19 2014-12-23 63110140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE kancelari,tryeze e rrumbullaket,up nr 590/3 dt 29.10.2014 njof fit 30.10.2014 fat nr 64 dt 01.11.14 sr 13613317 fh nr 46/1 dt 01.11.2014 sr 13613317 fh nr 46/1 dt 01.11.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 2,000 2014-12-19 2014-12-23 66110140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE tatim pjesemarrje ne mbledhje e KKT,shkrese nr 7149/03 dt 16.12.2014 bordero
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FATJON SINO Tirane 35,381 2014-12-15 2014-12-15 63210140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE Baner,tryeze e rrumbullaket,pv emergj nr 4 dt 31.10.2014,fat nr 37 dt 31.10.2014 sr 0000937,fh nr 46/2 dt 31.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 16,500 2014-12-10 2014-12-11 60910140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE kartela plastike,pv emergj dt 31.10.2014,fat nr 119804110 dt 30.10.2014,fh nr 46/1 dt 30.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 2,000 2014-12-03 2014-12-03 58710140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE tatim pjesmarrje ne mbledhjen e KKT,shkresa AKPT nr 1584/06 dt 21.11.2014,bordero
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 18,000 2014-12-03 2014-12-03 58610140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE pjesmarrje ne mbledhjen e KKT,shkresa AKPT nr 1584/06 dt 21.11.2014,bordero
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) NIKO IBRO Tirane 36,000 2014-11-26 2014-11-27 56010140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE kompozim lulesh pv emergj dt 31.10.2014 fat nr 348 dt 31.10.2014 sr 6475181
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GUSTOSO Tirane 214,800 2014-11-27 2014-11-27 57010140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE sherbim katering,up nr 590/2 dt 29.10.2014 fto dt 29.10.2014,pv dt 30.10.2014,njof fit 30.10.2014 fat nr 149 dt 31.10.2014 sr 15751249
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ERA 2000 Tirane 14,160 2014-10-31 2014-11-03 49610140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE sherbim katering,up nr 576/1 dt 27.10.2014 fto dt 27.10.14,njof fit dt 29.10.2014 fat nr 715 dt 29.10.2014 sr 16309968
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ERA 2000 Tirane 18,400 2014-10-31 2014-11-03 49510140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE sherbim katering,pv emergj dt 24.10.2014 fat nr 698 dt 24.10.14 sr 16309951
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 18,000 2014-10-20 2014-10-21 47710140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE pjesemarrje ne mbledhjen e KKT,Shkresa AKPT nr 1347/04 dt 06.10.2014 bordero dt 17.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 2,000 2014-10-20 2014-10-21 47810140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE tatim i mbajtur pjesemarrje ne mbledhjen e KKT,Shkresa AKPT nr 1347/04 dt 06.10.2014 bordero dt 17.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FEDERATA SHQIPTARE E FUTBOLLIT Tirane 36,000 2014-10-08 2014-10-08 45510140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE Bileta,shkresa nr 1152 dt 23.09.2014 shkresa nr 6612/1 dt 01.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 2,000 2014-09-19 2014-09-19 40610140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE tatim ne burim pjesmarrje ne mbledhjen e KKt,shkresa AKPT nr 1164/06 dt 28.08.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 18,000 2014-09-19 2014-09-19 40510140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE pjesmarrje ne mbledhjen e KKt,shkresa AKPT nr 1164/06 dt 28.08.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MALUKA Tirane 12,000 2014-09-09 2014-09-10 385 10140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE Kancelari,up nr 459/1 dt 05.08.2014,fto dt 05.08.14,app dt 09.08.2014,fat nr 42 dt 12.08.14 sr 06702029,fh nr 39 dt 12.08.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SCREEN AD Tirane 198,000 2014-08-08 2014-08-11 36010140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE sherbim per pr. perc. up 387/1 dt 23.07.2014 ft. oferte 23.07.2014 nj. fit 29.07.2014 fat 190 dt 29.07.2014 seri 09940790
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 18,000 2014-06-16 2014-06-16 26910140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE pjesemarrjene mbledhjen e KKT,A.Isaraj,shkresa nr 780 dt 30.05.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "EAG COMMUNICATION" Tirane 18,600 2014-06-11 2014-06-12 26510140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE Materiale per aktivitet pv emergj dt 07.05.14,fat nr 29 dt 06.05.14,sr 13613282,fh nr 30 dt 06.05.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "EAG COMMUNICATION" Tirane 60,336 2014-06-06 2014-06-09 24410140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE Materiale per aktivitet,up nr 2401 dt 25.01.14,fto dt 25.04.14,fat nr 16 dt 30.04.14,sr 13613269,fh nr 27 dt 30.04.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GRAPHIC LINE - 01 Tirane 102,000 2014-06-06 2014-06-09 24710140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE Material per aktivitet,up nr 249/3 dt 03.05.14,fto dt 03.05.14,fat nr 1078 dt 06.05.2014,sr 13470963,fh nr 29 dt 06.05.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 2,000 2014-06-06 2014-06-06 24210140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca Ministria Drejtesise tatim i mbajtur pjesemarrje ne KRT N.naco permbledhje bordero dt.05.06.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 18,000 2014-06-06 2014-06-06 24110140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MINISTRIA E DREJTESISE Pjesmarrje ne mbledhjen e KKT-N.Naco shkresa AKPT nr.780 dt.30.05.2014 Permbledhese bordero dt.05.06.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 18,000 2014-04-04 2014-04-07 12310140012014 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca Ministria e Drejtesise , Pjesemarrje ne mbledhje KKT -N.naco shkresa AKPT nr. 407/5 dt.20.03.2014 permbledhese Bordero dt.01.04.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave