Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,524,160.00 14 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SOFRA E ARIUT Tirane 61,840 2014-12-22 2014-12-23 66610140012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E DREJTESISE dreke zyrtare,urdher min nr 629 dt 17.11.2014,program dt 18.11.2014 fat nr 25 dt 18.11.2014 sr 16102775
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 9,000 2014-12-03 2014-12-03 58110140012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E DREJTESISE shpenzime pritje,up nr 578/1 dt 29.10.2014 pv nr 5 dt 29.10.2014 fat nr 6973 dt 29.10.2014 sr 18235523 fh nr 46 dt 29.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 109,200 2014-10-13 2014-10-14 465110140012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E DREJTESISE shpenz pritje,up nr 468/1 dt 01.09.2014,fto dt 01.09.14,app dt 08.09.14,fat nr 6004 dt 08.09.14 sr 16955904,fh nr 41 dt 08.09.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA OSMANI Tirane 54,000 2014-09-22 2014-09-22 41710140012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E DREJTESISE shpenzime pritje,up nr 375/1 dt 01.09.2014 fto dt 01.09.14,njof fit 08.09.14,fat nr 45 dt 08.09.14 sr 16129245,fh nr 40 dt 08.09.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 109,200 2014-09-22 2014-09-22 41610140012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E DREJTESISE shpenzime pritje,up nr 468/1 dt 01.09.14,fto 01.09.14,APP 08.09.14,fat nr 6004 dt 08.09.14 sr 16955904,fh nr 41 dt 08.09.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 26,400 2014-07-11 2014-07-14 30510140012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E DREJTESISE shpenz pritje,uje urdher prok nr 228/2 dt 02.06.14,fto dt 02.06.2014,njof fit 06.06.2014,fat nr 2819 dt 06.06.14 sr 14426619,fh nr 32 dt 06.06.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GECI Tirane 617,540 2014-05-26 2014-05-27 22410140012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E DREJTESISE qera salle memo dt.25.04.2014 urdher Ministri 249/1 dt.02.05.2014 prog. 02.05.2014 shkr. 249/2 dt.03.05.2014 ftsh.2301 dt.10.05.2014 seria 13052301
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SOFRA E ARIUT Tirane 299,630 2014-05-26 2014-05-27 22510140012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E DREJTESISE Dreke pritje memo dt.25.04.2014 Urdher Ministri 249/1 dt.02.05.2014 program dt.02.05.2014 shkresanr.249/2 dt.03.05.2014 FTSH2301 dt.10.05.2014 seria 13052301
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PRIMITIVO WINE CELLAR Tirane 57,000 2014-04-21 2014-04-22 13710140012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E DREJTESISE Shpenzime pritje, pv. dt. 31.01.2014 proces. verbal nr.4 dt.31.03.2014 FTSH nr.57 dt.05.02.2014 seria 06762868
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 103,200 2014-04-21 2014-04-22 15710140012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E DREJTESISE Shpenzime pritje, up.nr.219/1 dt.09.04.2014 ft. oferte 09.04.2014 vlersim perf. app dt.11.04.2014 ftsh.nr. 2199 dt.11.04.2014 seria 14069499 fh.nr. 24 dt.11.04.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 9,550 2014-04-18 2014-04-21 14710140012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E DREJTESISE Sherbim kafe, up.nr.214/1 dt.03.04.2014 pv. form5 dt.03.04.2014 kuponi tatimor AE03006451 dt.03.04.2014 fh.nr. 21 dt.03.04.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ERA 2000 Tirane 32,800 2014-04-04 2014-04-07 11310140012014 Shpenzime per pritje e percjellje Ministria e Drejtesise Sherbim katering , up.nr. 1140/3 dt.14.02.2014 ft. oferte 14.02.2014 raport vleresimi APP dt.17.02.2014 proc. verbal emergjent dt.20.02.2014 FTSH nr.89 dt.18.02.14 seria 12193836 ftsh nr.95 dt.19.02.14 seria 1219384
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 6,000 2014-04-04 2014-04-07 13510140012014 Shpenzime per pritje e percjellje Ministria e Drejtesise Shpenzime pritje, up.nr.992/1 dt.10.02.2014 Pv. form5 dt.10.02.2014 FTSH nr.849 dt.10.02.2014 nr. serial 11736699 fh.nr. 9 dt.10.02.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 28,800 2014-03-20 2014-03-20 10410140012014 Shpenzime per pritje e percjellje Ministria e Drejtesise Blerje dhurata per delegacion , urdher nr.1207/1 dt.17.02.2014 pv. emergj. nr.4 dt.21.02.2014 FTSH 03 dt.19.02.2014 seria 12304853 FTSH 04 dt.19.02.2014 seria 12304854 FTSH nr.05 dt.19.02.2014 seria 12304855 fh.nr11
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave