Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,664,978.00 10 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 421,920 2014-12-26 2014-12-26 68210140012014 Elektricitet 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE Energji,fat nr 61920783 dt 10.12.2014 kont C110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 433,568 2014-11-26 2014-11-27 55910140012014 Elektricitet 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji fat nr 617934294 dt 11.11.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 484,928 2014-10-27 2014-10-28 48110140012014 Elektricitet 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji,fat nr 616746469 dt 12.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 554,709 2014-09-26 2014-09-29 42510140012014 Elektricitet 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji,fat nr 615566509 dt 11.09.2014 kont C-110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 666,221 2014-08-27 2014-08-27 37110140012014 Elektricitet 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE pag cez kont. C-110816 ft.614387514 dt.12.08.14 Korrik 2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 574,627 2014-07-18 2014-07-18 33010140012014 Elektricitet 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji kontrate nr C-110816 fat nr 613209318 dt 11.07.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 458,714 2014-07-11 2014-07-14 28510140012014 Elektricitet 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji maj 2014,kont nr C-110816,fat nr 6120312559 dt 13.06.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 963,697 2014-05-21 2014-05-22 21810140012014 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energjia kontrate C-110816 fat.610761179 dt.12.05.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 564,116 2014-04-28 2014-04-29 17310140012014 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energjia kontrate C-110816 fat.609684656 dt.12.04.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 542,478 2014-04-04 2014-04-07 12710140012014 Elektricitet 1014001 Ministria e Drejtesise Energjia shkurt 2014 kontrate C-110816 fat.nr.608517456 dt.08.03.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave