Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 371,750.00 9 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARJANA TRAJKO Tirane 51,750 2014-12-29 2014-12-29 65410140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E DREJTESISE Materiale zyre,pv emergj nr 4 dt 31.10.2014 fat nr 13 dt 30.10.14 sr 5841714 fh nr 38/1 dt 30.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) C.C.S. OFFICE Tirane 9,500 2014-11-18 2014-11-19 54810140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E DREJTESISE Materiale zyre,up nr 577/1 dt 22.10.2014 pv form 5 dt 22.10.2014 fat nr 13476 dt 22.10.2014 sr 125440702 fh nr 45/1 dt 22.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) C.C.S. OFFICE Tirane 9,500 2014-11-18 2014-11-19 54910140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E DREJTESISE Materiale zyre,up nr537/1 dt 22.10.2014 pv form 5 dt 22.10.2014 fat nr 13475 dt 22.10.2014 sr 125440701 fh nr 45/2 dt 22.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 270,000 2014-09-09 2014-09-10 38610140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E DREJTESISE medalje me logon e Ministrise,up nr 281/1 dt 25.07.2014,fto 25.07.14,njof fit 06.08.14,fat nr 15 dt 07.08.14 sr 16035115,fh nr 38 dt 07.08.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HATIXHE SHABA Tirane 9,000 2014-06-06 2014-06-09 24510140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E DREJTESISE Portret ,Up nr 278/1 dt 22.05.14,pv nr 5 dt 22.05.14,fat nr 151 dt 22.05.14,sr 005601,fh nr 30/1 dt 22.05.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BUKURIJE DAJA Tirane 3,000 2014-04-21 2014-04-22 15510140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E DREJTESISE Portret, up.nr. 130/1 dt.26.02.2014 pv. form5 dt.04.04.2014 fat. 44 dt 04.04.2014 seria 003744 fh.nr. 22/1 dt.04.04.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RR E L I Tirane 3,000 2014-04-21 2014-04-22 17110140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E DREJTESISE materiale te pergjithshme, up.nr.161/1 dt.12.03.2014 pv. form.5 dt.12.03.2014 FTSH nr.34 dt.12.03.2014 seria 12284989 fh.nr,15 dt.12.03.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HATIXHE SHABA Tirane 7,000 2014-04-04 2014-04-07 12010140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria e Drejtesise Flamur kombetar , up.nr.174/1 dt.18.03.2014 pv. form5 dt.18.03.2014 fat.129 dt.18.03.14 seria 003594 fh.nr.16 dt.18.03.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HATIXHE SHABA Tirane 9,000 2014-03-20 2014-03-21 9910140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria e Drejtesise Portret Ismail Qemali, up.nr.38/1 dt.16.01.2014 pv. form5 dt.16.01.2014 fat.112 dt.16.01.2014 seria 003563 fh.nr. 2 dt.16.01.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave