Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,580,597.00 7 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alfa Services shpk Tirane 6,300 2014-11-27 2014-11-27 56610140012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres MINISTRIA E DREJTESISE materiale elektronike,up nr 560/1 dt 04.11.2014,pv dt 05.11.2014 fat nr 15 dt 05.11.2014 sr 17950265 fh nr 47 dt 05.11.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SINTEZA CO Tirane 18,360 2014-11-27 2014-11-27 56510140012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres MINISTRIA E DREJTESISE materiale elektronike,up nr 593/2 dt 11.11.2014 fto dt 11.11.2014 app dt 13.11.2014 fat nr 2105 dt 13.11.2014 sr 13681805 fh nr 52 dt 17.11.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IT GJERGJI KOMPJUTER Tirane 5,309 2014-11-27 2014-11-27 56810140012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres MINISTRIA E DREJTESISE materiale elektronike,up nr 573/1 dt 10.11.2014,pv dt 11.11.2014,fat nr 11.11.2014 sr 125454382 fh nr 51 dt 17.11.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IT-PARTNERS Tirane 9,895 2014-10-31 2014-10-31 49910140012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres MINISTRIA E DREJTESISE materiale elektronike UP 515/1 dt.16.10.14 pcv form.5 dt.16.10.14 ft 1030 dt.16.10.14 seri 17505078 fh 45/1 dt.16.10.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 1,504,693 2014-09-10 2014-09-11 40110140012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres MINISTRIA E DREJTESISE Tonera,autorizim MB nr 11/4 dt 12.05.14,kont prokur nr 3598/1 dt 05.06.14,fat nr 119795231 dt 07.07.14,fh nr 7 dt 04.09.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EURO OFFICE Tirane 26,040 2014-04-28 2014-04-29 17510140012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres MIn Drejtesise Blerje tonera, up.nr.225/1 dt.17.04.2014 ft. ofert. 17.04.2014 app. 21.04.2014 fat.125157996 dt.21.04.2014 fh.nr.4 dt.21.04.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SINTEZA CO Tirane 10,000 2014-03-20 2014-03-21 10010140012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres Ministria e Drejtesise blerje toner up.nr.14/1 dt.09.01.2014 pv. form. 5 dt.09.01.2014 FTSH nr.28 dt.09.01.2014 seria 07410228 fh.nr. 1 dt.09.01.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave