Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,124,872.00 10 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ROZETA DANAJ Tirane 104,268 2014-12-24 2014-12-26 66910140012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim MINISTRIA E DREJTESISE materiale elektrike,up nr 668/1 dt 15.12.2014 fto dt 15.12.2014,app dt 18.12.2014 fat nr 41 dt 18.12.2014 sr 87772032 fh nr 54 dt 22.12.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELVA 2001 SH A Tirane 317,281 2014-12-22 2014-12-23 66410140012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim MINISTRIA E DREJTESISE lende djegese per ngrohje,kont vazhdim nr 4056/1 dt 20.06.2014,fat nr 968 dt 17.12.2014 sr 18091120 fh nr 17 dt 17.12.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 9,850 2014-12-16 2014-12-17 63810140012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim MINISTRIA E DREJTESISE materiale hidraulike UP 666/1 dt.09.12.14 pcv form.5 dt.09.12.14 ft.10 dt.09.12.14 kupon tatimor 3 dt.09.12.14 fh 16 dt.09.12.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,050 2014-12-10 2014-12-11 61310140012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim MINISTRIA E DREJTESISE materiale elektrike,,up nr 599/3 dt 05.11.2014,pv KPBV dt 05.11.14,kupon tat nr 10 dt 05.11.2014 fh nr 50 dt 05.11.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELVA 2001 SH A Tirane 317,540 2014-11-10 2014-11-10 50810140012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim MINISTRIA E DREJTESISE lende djegese,aut lidhje kont 4/14 dt 29.05.2014,kont nr 4056/1 dt 20.06.2014,fat nr 821 dt 30.10.2014 sr 10297522 fh nr 14 dt 30.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GENTIAN KOTE Tirane 9,800 2014-10-03 2014-10-03 44910140012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim MINISTRIA E DREJTESISE Materiale hidraulike,up nr 372/1 dt 02.09.2014,pv blerjeve te vogla nr 5 dt 02.09.14,fat nr 02.09.2014 sr 051802,fh nr 38/1 dt 02.09.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDREA PAPATHIMIU Tirane 9,600 2014-09-19 2014-09-19 41210140012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim MINISTRIA E DREJTESISE Materiale elektrike,up nr 319/1 dt 11.06.14,pv nr 5 dt 11.06.14,fat nr 23 dt 11.06.2014 sr 06761588 fh nr 32/1 dt 11.06.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) LAVDRIM KOCI Tirane 237,000 2014-06-23 2014-06-23 24810140012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim MINISTRIA E DREJTESISE Materialepastrimi,urdh prok nr 250/1 dt 22.05.14,fto dt 22.05.2014,njof fit 03.06.14,fat nr 14,15 dt 03.06.14 sr 5640167,5640165,fh nr 31 dt 03.06.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BLERINA KAPEDANI Tirane 100,800 2014-06-06 2014-06-09 24610140012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim MINISTRIA E DREJTESISE Materiale elektrike,up nr 228/1 dt 02.05.14,fto dt 02.05.14,fat nr 65 dt 06.05.2014 sr 12910465,fh nr 28 dt 06.05.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBAELETTRICA Tirane 8,683 2014-03-20 2014-03-21 6910140012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Ministria e Drejtesise materiale elektrike up.nr. 690/2 dt.21.11.2013 pv. form.5 dt.21.11.2013 FTSH 525248 dt.22.11.2013 seria 11352548 FH 50/1 dt.22.11.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave