Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 8,882,548.00 34 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 10,844 2014-12-15 2014-12-15 61910140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE shpenz cel nentor fat nr 1212823767 dt 01.12.2014 kodi 54433414
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 213,870 2014-12-01 2014-12-01 57510140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Paga nentor 2014 nr pun 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 15,000 2014-12-01 2014-12-01 57610140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE debitor ndalese nga paga S Dajcaj nentor 14,urdher nr 693/1 dt 22.04.2014 vend gjyk 193 dt 28.01.2011
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 112,878 2014-11-18 2014-11-19 54410140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE ndalese nga paga,shpenz cel,fat nr 1212535932 dt 01.11.2014 kodi 544334
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 99,296 2014-11-07 2014-11-10 51110140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE page e prapambetur,bordero
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 15,000 2014-11-03 2014-11-04 50710140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Ndalese page S.Dajcaj,urdher ndalimi nr 693/31 dt 22.04.2014,vend gjykate nr 193 dt 28.01.2011
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 14,949 2014-10-20 2014-10-21 47610140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE telefon,fat nr 1211959075 dt 01.09.2014 kodi 54433414
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 99,677 2014-10-20 2014-10-21 47410140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE telefon,fat nr 1212250334 dt 01.10.2014 kodi 544334
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 4,130,616 2014-10-01 2014-10-01 44110140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE PAGE punojsit ne liste pritje shtator 2014 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 258,119 2014-10-01 2014-10-01 44210140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE PAGE punojsit ne liste pritje shtator 2014 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 15,000 2014-10-01 2014-10-01 44510140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Ndalese nga paga S Dajcaj shtator,urdher nr 693/31 dt 22.04.2014,vend gjykate 193 dt 28.01.2011
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 86,701 2014-09-19 2014-09-19 40710140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE ndalese nga paga telefon,kodi abonenti 544334,fat nr 1211959042 dt 01.09.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 11,049 2014-09-19 2014-09-19 40910140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE ndalese page cel fat nr 1211959075 dt 01.09.2014 kodi abonenti 54433414
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 22,721 2014-09-19 2014-09-19 41010140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE ndalese page cel fat nr 1211959059 dt 01.09.14 kodi abon 54433410
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 174,806 2014-09-01 2014-09-01 37410140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE PAGE punojsit gusht 2014 nr pun 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 15,000 2014-09-01 2014-09-01 37710140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Debitor ndalese nga paga S Dajcaj gusht,urdher 693/1 dt 22.04.14,vend gjykate 193 dt 28.01.2011
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 60,856 2014-08-27 2014-08-27 36710140012014 Paga baze Ministria e Drejtesise ndalese ne page shpenzime celulari korrik 2014 fat.1211663214 dt.01.08.2014 kod ab.54433412
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 25,733 2014-08-27 2014-08-27 36810140012014 Paga baze Ministria e Drejtesise ndalese ne page shpenzime celulari korrik 2014 fat.1211663222 dt.01.08.2014 kod ab.54433412
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 15,000 2014-08-01 2014-08-01 34510140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Ndalese nga paga S Dajcaj korrik 14.urdh nr 693/31 dt 22.04.2014,vend gjyk 193 dt 28.01.2011
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 8,908 2014-07-18 2014-07-21 32510140012014 Paga baze 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE ndale ne page cel qershor,kodi abonentit 54433410 fat nr 1188798340 dt 01.07.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 100,321 2014-07-18 2014-07-21 31610140012014 Paga baze 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE ndale ne page cel qershor,kont 705/1 dt 22.11.2013,kodi abonenti 544334,fat nr 1188798332 dt 01.07.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 11,349 2014-07-18 2014-07-18 31810140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE ndalese ne page cel qershor,kodi abonentit 54433414,fat nr 1188798365 dt 01.07.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 30,000 2014-07-07 2014-07-07 23610140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Ndalese nga paga S.Dajcaj maj-qershor 14,urdher ndalim page nr 693/31 dt 22.05.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,827,576 2014-07-01 2014-07-01 28910140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Pagat qershor,listpagese,nr pun 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 170,129 2014-07-01 2014-07-01 28810140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Pagat qershor,listpagese,nr pun 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 125,044 2014-06-20 2014-06-23 27510140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE shpenz cel,kodi abonentit54334,fat nr 118819107 dt 01.06.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 256,195 2014-06-02 2014-06-02 23510140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Pagat bordero maj 2014 nr pun plan112 fakt 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 474,083 2014-06-02 2014-06-02 23110140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Pagat bordero maj 2014 nr pun plan112 fakt 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 115,770 2014-05-21 2014-05-22 21910140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Telefoni kont.705/1 dt.22.11.2013 kodi i abonentit 544334 fat.1188180440 dt.01.05.2014 periudha 01.04.14-30.04-14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Tirane 10,000 2014-05-09 2014-05-12 19210140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Debitor ndalese page prill 2014 urdher sek.078/6 dt.09.04.2014 vendim gjykat.901 akti 31.01.2012 bordero 02.05.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 182,814 2014-05-05 2014-05-06 18110140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Pagat bordero prill 2014 nr pun.112- 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 44,098 2014-04-04 2014-04-07 11610140012014 Paga baze Ministria Drejtesise Pagat e prapambetur janar 2014 Pagat janar D-Xhipo permbledhese bordero dt.01.02.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 115,763 2014-04-04 2014-04-07 12210140012014 Paga baze Ministria e Drejtesise shpenzime celulari shkurt 2014 kont. 705/1 dt.22.01.2013 kodi abonentit 544334 fat.1179075898 dt.01.03.2014 periudha e fat.01.02.2014-28.02.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 13,383 2014-03-20 2014-03-20 8810140012014 Paga baze Ministria e Drejtesise celular shkurt 2014 kodi abonentit 54433414 fat.117907593 dt.01.03.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave