Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) (Mbi 597 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
DEASECURITY 2,431,607.00 15 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) DEA SECURITY Tirane 231,047 2014-12-31 2014-12-31 53410130012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria shendetesise TVSH ROJE PRIVATE DHJETOR shtese kontrate 4181/36 dt. 10.10.2014 fat.391(18471029) dt. 15.12.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) DEA SECURITY Tirane 25,783 2014-12-31 2014-12-31 53310130012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria shendetesise TVSH ROJE PRIVATE DHJETOR vazhdim kontr.4181/34 dt. 22.08.2014 fat.391(18471029) dt. 15.12.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) DEA SECURITY Tirane 77,016 2014-12-17 2014-12-19 50910130012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria shendetesise sherim roje shtese kontr. 4181/34 dt. 10.10.2014 fat.371(18471009) dt. 30.11.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) DEA SECURITY Tirane 179,814 2014-12-17 2014-12-19 50110130012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria shendetesise sherim roje vazhdim kontr. 4181/34 dt. 22.08.2014 fat.371(18471009) 30.11.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) DEA SECURITY Tirane 333,846 2014-11-12 2014-11-13 46010130012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria shendetesise roje vazhdim kontrate nr. 4181/34 dt. 22.08.2014 fat.322(16968559) dt. 31.10.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) DEA SECURITY Tirane 179,814 2014-10-21 2014-10-22 42510130012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria shendetesise ROJE PRIVATE Shtator autorizim lidhje kontrate 4181/32 dt. 18.08.2014 kontr.4181/34 dt. 22.08.2014 fat.287(16968522) dt. 30.09.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) DEA SECURITY Tirane 179,814 2014-09-23 2014-09-24 38710130012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1013001 602,ministria shendetesise, roje objekti kontrate ne vazhdim nr. 1013/18 dt. 11.06.2014 fat.253(16963988) dt. 31.08.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) DEA SECURITY Tirane 179,885 2014-08-27 2014-08-28 32410130012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602,ministria shendetesise, ROJE KONT NE VAZHD 1013/18 DT 11.06.14 FAT 215 DT 31.07.2014 SR 12300150
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) DEA SECURITY Tirane 179,885 2014-07-30 2014-07-31 31510130012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria Shendetesise Sherb roje private kontr sht 1013/18 dt 11.06.2014 fat 174 dt 30.06.2014 aut lidh kontr 237 dt 10.06.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) DEA SECURITY Tirane 179,885 2014-07-09 2014-07-09 25710130012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Ministria e Shendetsise Sherbim roje, autorizim lidhje kont.180 dt.02.04.2014 sig. kont.30.04.2014 nr.0014871 kont.1013/14 dt.05.05.2014 fat.140 dt.30.05.2014 seria 12300075
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) DEA SECURITY Tirane 179,885 2014-05-23 2014-05-26 18610130012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1013001 602,ministria shendetesise sherb roje civile shtes kontr 1013/11dt 4.4.14urdh135 dt 2.4.14 ft102 dt 30.4.14 s 123000037
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) DEA SECURITY Tirane 179,885 2014-05-23 2014-05-26 18510130012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602,ministria shendetesise,roje kontr vazhd 6 d 19/2/14,fat 82 d 31/3/14 s 12300017
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) DEA SECURITY Tirane 171,818 2014-04-16 2014-04-17 81101300120141 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602,ministria shendetesise,roje,up 23 d 16/1/14,kontr shtese 306/1 d 17/1/14,fat 21 d 30/1/14 s 09914905
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) DEA SECURITY Tirane 76,615 2014-04-16 2014-04-17 8110130012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602,ministria shendetesise,roje,up 23 d 16/1/14,kontr shtese 306/1 d 17/1/14,fat 61 d 28/2/14 s 09914946
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) DEA SECURITY Tirane 76,615 2014-04-16 2014-04-17 9610130012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602,ministria shendetesise,roje,up 57 d 12/2/14,njf 1013/4 d 14/2/14,kontr 6 d 19/2/14,fat 62 d 28/2/14 s 09914947
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave