Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) (Mbi 597 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBTELEKOMSH.A. 4,776,575.00 28 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 208,988 2014-12-28 2014-12-29 58610130012014 Sherbime telefonike Ministria shendetesise TELEFON FAT DT. 24.12.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 302,372 2014-12-28 2014-12-29 58710130012014 Sherbime telefonike Ministria shendetesise TELEFON FAT DT. 31.05.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 253,692 2014-12-25 2014-12-26 52310130012014 Sherbime telefonike Ministria shendetesise telefon nendor 2014 fat dt. 30.11.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 3,057 2014-12-25 2014-12-26 52410130012014 Sherbime telefonike Ministria shendetesise telefon i gjelber kontr.5250/5 dt. 12.09.2014 fat 30.11.2014 nendor 2014 fat dt. 30.11.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 296,878 2014-11-27 2014-11-27 47610130012014 Sherbime telefonike Ministria shendetesise telefon tetor 2014 kontr.5250/5 dt. 12.09.2014 fat 31.10.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 2,100 2014-11-27 2014-11-27 47710130012014 Sherbime telefonike Ministria shendetesise telefon tetor 2014 kontr.5250/5 dt. 12.09.2014 fat 31.10.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,143 2014-11-27 2014-11-27 49610130012014 Sherbime telefonike Ministria shendetesise telefon tetor 2014 fat. 31.10.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 321,611 2014-10-21 2014-10-22 41210130012014 Sherbime telefonike Ministria shendetesise TELEFON SHTATOR 2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 2,100 2014-10-21 2014-10-22 41310130012014 Sherbime telefonike Ministria shendetesise TELEFON SHTATOR 2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 195,480 2014-09-22 2014-09-23 38510130012014 Sherbime telefonike 602,ministria shendetesise, telefon gusht 2014 fat dt. 31.08.2014 shkrese nr. 75 dt.15.09.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 2,100 2014-09-22 2014-09-23 38610130012014 Sherbime telefonike 602,ministria shendetesise, telefon gusht 2014 fat dt. 31.08.2014 shkrese nr. 75 dt.15.09.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,944 2014-08-27 2014-08-28 33410130012014 Sherbime telefonike 1013001 MIN SHENDETSI ETELEFON FAT 110308203 DT 31.07.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,490 2014-08-27 2014-08-28 33310130012014 Sherbime telefonike 1013001 MIN SHENDETSI TELEFON FAT 31.07.14 SR 718146162
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 288,105 2014-08-27 2014-08-28 33210130012014 Sherbime telefonike 1013001 MIN SHENDETSI TELEFON FAT 718150525 DT 31.07.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 2,100 2014-07-25 2014-07-29 31310130012014 Sherbime telefonike M.SHendetsise telefon shkrese nr.75 dt.21.07.2014 fat. dt. 30.06.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 287,671 2014-07-25 2014-07-29 31210130012014 Sherbime telefonike M.SHendetsise telefon shkrese nr.75 dt.21.07.2014 fat. dt. 30.06.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 7,826 2014-07-14 2014-07-15 30810130012014 Sherbime telefonike Ministria e Shendetsise telefon,shkrese dt 10.07.14 nr 75,fat nr 716261006 dt 30.09.13,nr 716350188 dt 31.10.13,nr 716521407 dt 30.11.13
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 2,100 2014-06-23 2014-06-24 23810130012014 Sherbime telefonike 602,ministria shendetesise TELEFON MAJ 2014 SHKRESE 75 DT. 16.06.2014 FAT. 31.05.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,560 2014-06-23 2014-06-24 18410130012014 Sherbime telefonike 602,ministria shendetesise TELEFON MARS 2014 SHKRESE 75 DT. 16.06.2014 FAT. 31.03.2014 SERIA 90258347
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 251,453 2014-06-23 2014-06-24 23710130012014 Sherbime telefonike 602,ministria shendetesise TELEFON MAJ 2014 SHKRESE 75 DT. 16.06.2014 FAT. 31.05.2014 SERIA 717753816
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 2,100 2014-05-23 2014-05-23 19910130012014 Sherbime telefonike MIN E SHENDETSISE TELEFON prill2014 SHKRESA 23.05.2014 FAT30.04.2014 sr 717547846
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 288,404 2014-05-23 2014-05-23 18210130012014 Sherbime telefonike MIN E SHENDETSISE TELEFON prill S717552636 dt 3.4.14 SHKRESA 15.05.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 238,580 2014-04-23 2014-04-24 68110130012014 Sherbime telefonike MIN E SHENDETSISE TELEFON FAT 30.11.2013 SR 716526552
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 268,251 2014-04-23 2014-04-24 13310130012014 Sherbime telefonike MIN E SHENDETSISE TELEFON MAR S2014 SHKRESA 21.04.2014 FAT 31.03.2014 SR 717350094
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 2,257 2014-04-23 2014-04-24 13410130012014 Sherbime telefonike MIN E SHENDETSISE TELEFON MAR S2014 SHKRESA 21.04.2014 FAT31.03.2014 sr 717345357
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 193,632 2014-04-23 2014-04-24 681110130012014 Sherbime telefonike MIN E SHENDETSISE TELEFON FAT 31.08.2013 SR 715861736
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 557,671 2014-03-17 2014-03-17 6910130012014 Sherbime telefonike 602,ministria shendetesise,tel fat 31.01.2014seri 716941419 fat 28.02.2014 s 716936202
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 791,910 2014-02-07 2014-02-07 3010130012014 Unspecified 602,ministria shendetesise,tel,fat 30/9/2013 s 716076996,f 31/10/13 s 716280820,f 31/12/13 s 716734556,f 31/12/13 s 716728972
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave