Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 658 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 15,240,441.00 8 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 594,885 2014-06-18 2014-06-24 26810060012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTI,shpenzim vend.gjyqesor Det.Prapambetur(PAGE)Urdher 202,dt.11.06.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) ALIMADHI Tirane 2,805,890 2014-06-18 2014-06-24 26910060012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTI,shpenzim vend.gjyqesor Det.Prapambetur(PAGE)Urdher 202,dt.11.06.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) E.P.S.A Tirane 4,160,480 2014-06-13 2014-06-24 26110060012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTI,shpenzim det.prapambetur,vendim gjyqesor, PAGE,Urdher nr.202,dt.11.06.2014,
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 365,798 2014-06-18 2014-06-24 27110060012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTI,shpenzim vend.gjyqesor Det.Prapambetur(PAGE)Urdher 202,dt.11.06.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 1,693,340 2014-06-18 2014-06-24 27410060012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTI,shpenz.gjyqiS.Gjata,det.i prapambetur ,urdher nr.202dt.1.06.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) ALIMADHI Tirane 434,205 2014-06-13 2014-06-24 25810060012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTI,shpenzim det.prapambetur,vendim gjyqesor, page, Urdher nr.202,dt.11.06.2014,
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) RROK DEDA Tirane 533,848 2014-06-18 2014-06-24 27210060012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTI,shpenzim vend.gjyqesor Det.Prapambetur(PAGE)Urdher 202,dt.11.06.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BAILIFF SERVICES ALBANIA Tirane 4,651,995 2014-06-13 2014-06-24 26210060012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTI,shpenzim det.prapambetur,vendim gjyqesor, PAGE,Urdher nr.202,dt.11.06.2014,
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave