Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 658 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 6,958,640.00 22 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 61,558 2014-12-01 2014-12-02 63310060012014 Shtese page per funksionin MTI, shpenzim paga Aparati muaji Nentor 14
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA CREDINS Tirane 303,884 2014-12-01 2014-12-02 63010060012014 Shtese page per funksionin MTI, shpenzim paga Aparati muaji Nentor 14
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 122,469 2014-11-03 2014-11-03 56110060012014 Shtese page per funksionin MTI, shpenzim paga Aparati ,Tetor 2014,
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 245,649 2014-09-01 2014-09-03 43510060012014 Shtese page per funksionin MTI,shpenzim page,muaji Gusht 2014,aviacioni&hekurudha
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 103,518 2014-09-01 2014-09-03 44210060012014 Shtese page per funksionin MTI,shpenzim page,muaji Gusht 2014,aparati,liste pagesa bashkengjitur
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 117,858 2014-09-01 2014-09-03 43810060012014 Shtese page per funksionin MTI,shpenzim page,muaji Gusht 2014,aparati,liste pagesa bashkengjitur
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 245,649 2014-08-01 2014-08-04 37710060012014-1 Shtese page per funksionin MTI, shpenz.Paga aparati(Aviacioni&Hekurudha) muaji Korrik2014,liste pagesa dt.01.08.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 103,518 2014-08-01 2014-08-04 38410060012014-1 Shtese page per funksionin MTI, shpenz.Paga aparati muaji Korrik2014,liste pagesa dt.01.08.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 120,237 2014-07-01 2014-07-04 3161060012014 Shtese page per funksionin MTI, Paga aparati Qershor 2014.liste pagesa
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 730,213 2014-07-01 2014-07-03 31210060012014 Shtese page per funksionin MTI, Paga aparati Qershor 2014.liste pagesa
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,532 2014-06-23 2014-06-27 28310060012014 Shtese page per funksionin MTI, shpenz.telefon cel.vodafon.Y.Manjaninr seriafatures 119589381,dt.01.06.2014, nr.regjistrues1018572
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 48,032 2014-06-02 2014-06-09 20810060012014 Shtese page per funksionin MTI,PAGAT MAJ 2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 61,558 2014-06-02 2014-06-03 20710060012014 Shtese page per funksionin MTI,PAGAT MAJ 2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,136,991 2014-05-02 2014-05-05 13410060012014 Shtese page per funksionin MTI paga prill 2014 liste pagesa bashkengjitur
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 700,259 2014-05-02 2014-05-05 13210060012014 Shtese page per funksionin MTI paga prill 2014 liste pagesa bashkengjitur
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 62,213 2014-05-02 2014-05-05 13710060012014 Shtese page per funksionin MTI paga prill 2014 liste pagesa bashkengjitur
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA CREDINS Tirane 304,135 2014-05-02 2014-05-05 13510060012014 Shtese page per funksionin MTI paga prill 2014 liste pagesa bashkengjitur
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 61,558 2014-04-18 2014-04-29 12310060012014 Shtese page per funksionin MTI liste pagesa per paga mars 2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 48,032 2014-04-18 2014-04-29 12210060012014 Shtese page per funksionin MTI liste pagesa per paga mars 2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 178,678 2014-04-24 2014-04-25 8910060012014 Shtese page per funksionin MTI, Paga Mars 2014 Listpagesa Bashkelidhur Plan 138 fakt 4
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 89,210 2014-04-24 2014-04-25 8810060012014 Shtese page per funksionin MTI listepagesa Mars 2014, Intesa Sanpaolo Bank Plan 138 Fakt 3
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 102,889 2014-04-09 2014-04-10 9310060012014 Shtese page per funksionin MTI liste pagesa e pagave mars 2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave