Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 658 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 6,890,234.00 22 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 103,518 2014-12-01 2014-12-02 63410060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI, shpenzim paga Aparati muaji Nentor 14
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 119,922 2014-12-01 2014-12-02 63110060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI, shpenzim paga Aparati muaji Nentor 14
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 245,856 2014-10-01 2014-10-02 50110060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI,shpenz.Paga Aviac.&Hekurudha, muaji Shtator2014,liste pagesa Shtator2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 103,518 2014-10-01 2014-10-02 50710060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI,shpenz.Paga aparati muaji Shtator2014,liste pagesa Shtator2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 733,319 2014-10-01 2014-10-02 50010060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI,shpenz.Paga aparati muaji Shtator2014,liste pagesa Shtator2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 119,923 2014-10-01 2014-10-02 50410060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI,shpenz.Paga aparati muaji Shtator2014,liste pagesa Shtator2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Tirane 430,806 2014-09-01 2014-09-03 43910060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI,shpenzim page,muaji Gusht 2014,aparati,liste pagesa bashkengjitur
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA CREDINS Tirane 24,615 2014-09-01 2014-09-03 44310060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI,shpenzim page,muaji Gusht 2014,punonjes me kontrate,liste pagesa bashkengjitur
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 737,051 2014-09-01 2014-09-03 43410060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI,shpenzim page,muaji Gusht 2014,aparati
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA CREDINS Tirane 26,960 2014-08-01 2014-08-04 38510060012014-1 Shtese page per vjetersi ne pune MTI, shpenz.Paga aparati(punonjes me kontrate) muaji Korrik2014,liste pagesa dt.01.08.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 730,927 2014-08-01 2014-08-04 37610060012014-1 Shtese page per vjetersi ne pune MTI, shpenz.paga muaji Korrik 2014,liste pagesa 01.08.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Tirane 426,498 2014-08-01 2014-08-04 38110060012014-1 Shtese page per vjetersi ne pune MTI, shpenz.Paga aparati muaji Korrik2014,liste pagesa dt.01.08.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA CREDINS Tirane 304,245 2014-08-01 2014-08-04 37910060012014-1 Shtese page per vjetersi ne pune MTI, shpenz.Paga aparati muaji Korrik2014,liste pagesa dt.01.08.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 103,518 2014-07-01 2014-07-03 32010060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI, Paga aparati Qershor 2014.liste pagesa
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA CREDINS Tirane 25,788 2014-07-01 2014-07-03 32110060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI, Paga aparati Qershor 2014.liste pagesa
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 245,649 2014-06-02 2014-06-03 20210060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI,Pagat M/maj2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA CREDINS Tirane 25,788 2014-06-02 2014-06-03 21010060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI,PAGAT MAJ 2014-punonjes me kontrate
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 248,263 2014-05-02 2014-05-05 13310060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI paga prill 2014 liste pagesa bashkengjitur
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,287,490 2014-04-24 2014-04-25 9210060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI listepagesa Mars 2014, BKT Listpagesa Bashkelidhur Plan 138 Fakt 28
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 24,819 2014-04-24 2014-04-25 8710060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI, Pagat Mars 2014, numri punonjesve plan 153, fakt 124, listepagesa bashkelidhur Plan 138 Fakt 1
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA CREDINS Tirane 134,413 2014-04-24 2014-04-25 9010060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI, pagat Mars 2014, listepagesa bashkelidhur per Mars 2014 Plan 138 Fakt 4
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 687,348 2014-04-09 2014-04-10 9510060012014 Shtese page per vjetersi ne pune MTI liste pagesa e pagave mars 2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave