Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 740 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 839,218.00 17 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) AIMA Tirane 22,500 2014-12-30 2014-12-31 77810040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MZHETS pritje-percjellje,program nr 8514/5 d t18.12.2014,fat nr 811 dt 17.12.2014,seri 15451811
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) T A I W A N Tirane 39,250 2014-11-06 2014-11-07 65510040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MZHETS pritje-percjellje,program pritje nr 2503/4 dt 17.10.2014,fat nr 8 dt 21.10.2014,seri 15510608
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GRAPHIC LINE - 01 Tirane 2,880 2014-10-27 2014-10-27 63210040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602-MZHETS dhurata,up nr 446 d t17.10.2014,ftese per oferte dt 18.10.2014,njoftim fit dt 18.10.2014,fat nr 1171 dt 20.10.2014,seri 16342156,fh nr 46 dt 20.10.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 6,000 2014-10-27 2014-10-27 62210040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602-MZHETS pritje-percjellje,up nr 444 dt 14.10.2014,ftese per oferte dt 15.10.2014,njofti fit dt 16.10.2014,fat nr 6558 dt 16.10.2014,seri 17177058,fh nr 44 dt 16.10.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CAPITAL RESOURCES Tirane 12,800 2014-10-27 2014-10-27 63210040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602-MZHETS pritje-percjellje,up nr 445 dt 14.10.2014,ftese per oferte dt 15.10.2014,njofti d t16.010.2014,fat nr 7006 dt 17.10.2014,seri 84528326,fh nr 45 dt 17.10.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GJERGJI LEKA Tirane 9,600 2014-08-22 2014-08-22 44910040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MZHETS pritje-percjellje,program nr 2503/1 dt 14.07.2014,fat nr 5 dt15.07.2014,seri 0151992
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) T A I W A N Tirane 74,150 2014-08-22 2014-08-22 44810040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MZHETS pritje-percjellje,program nr 2503/1 dt 14.07.2014,fat nr 36 dt15.07.2014,seri 15511486
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) "P I R R O" Tirane 9,500 2014-07-24 2014-07-25 41710040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602, MZHETS bl dhurata,pv emergjence 16/7/14,fat 19 d 16/7/14 s 12304990,fh 28 d 23/7/14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ADRION / TIRANE Tirane 5,500 2014-07-24 2014-07-25 41810040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602, MZHETS bl dhurata,pv emergjence 16/7/14,fat 41 d 16/7/14 s 09531441,fh 29 d 23/7/14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GRAPHIC LINE - 01 Tirane 2,820 2014-06-26 2014-06-26 36210040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MZHETS dhurata,up nr 336 dt 16.06.2014,ftese dt 17.06.2014,njoftim dt 17.06.2014,fat nr 1108 dt 20.06.2014,seri 13470993,fh nr 24 dt 20.06.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) T A I W A N Tirane 6,330 2014-06-17 2014-06-18 34310040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MZHETS pritje-percjellje,program nr 165/4 dt 26.03.2014,fat nr 23 dt 27.03.2014,seri 11050024
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GECI Tirane 449,400 2014-06-17 2014-06-18 34710040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MZHETS pritje-percjellje,program nr 3561 d t02.05.2014,fat nr 2315 dt 13.05.2014,seri 13052315
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GJERGJI LEKA Tirane 45,220 2014-05-06 2014-05-07 21810040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MZHETS shpenzime pritje program pritje 165/3 dt 26.3.14 ft 3 dt 28.3.14 seri 0151990
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CAPITAL RESOURCES Tirane 38,317 2014-03-05 2014-04-11 12710040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MZHETS shpenz.pritje percjellje up 118 18.2.14 ftese oferte 19.2.14 nj.fituesi 19.2.14 ft 1265 dt 21.2.14 ( seri 84522585) fh 14 dt 21.2.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CAPITAL RESOURCES Tirane 38,317 2014-03-05 2014-04-09 12710040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MZHETS shpenz.pritje percjellje up 118 18.2.14 ftese oferte 19.2.14 nj.fituesi 19.2.14 ft 1265 dt 21.2.14 ( seri 84522585) fh 14 dt 21.2.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CAPITAL RESOURCES Tirane 38,317 2014-03-05 2014-04-08 12710040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MZHETS shpenz.pritje percjellje up 118 18.2.14 ftese oferte 19.2.14 nj.fituesi 19.2.14 ft 1265 dt 21.2.14 ( seri 84522585) fh 14 dt 21.2.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CAPITAL RESOURCES Tirane 38,317 2014-03-05 2014-03-18 12710040012014 Shpenzime per pritje e percjellje 602 MZHETS shpenz.pritje percjellje up 118 18.2.14 ftese oferte 19.2.14 nj.fituesi 19.2.14 ft 1265 dt 21.2.14 ( seri 84522585) fh 14 dt 21.2.14
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave