Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 740 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 6,112,924.00 15 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 438,064 2014-12-23 2014-12-24 74810040012014 Elektricitet 1004001 602 MZHETS energji,kontrate TR1H080021110004,fat dt 10.12.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2014-12-05 2014-12-09 69910040012014 Elektricitet 1004001 602 MZHETS energji,kontrate A15295,fat dt 11.11.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 102 2014-11-24 2014-11-27 67910040012014 Elektricitet 1004001 602 MZHETS energji,kontrate TR1H080021110004,fat dt 11.11.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 513,724 2014-10-24 2014-10-27 61010040012014 Elektricitet 1004001 602-MZHETS energji,kontrate TR1H080021110004,fat dt 12.10.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 409,452 2014-10-01 2014-10-02 57410040012014 Elektricitet 1004001 602 MZHETS energji,kontrate TR1H080021110004,fat dt 11.09.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 443,125 2014-08-22 2014-08-22 44510040012014 Elektricitet 1004001 602 MZHETS energji,kontrate TR1H08002111004,fat 613209604 dt 11.07.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 882,586 2014-07-21 2014-07-21 40210040012014 Elektricitet 1004001 602 MZHETS,energji,klient TR1H080021110004,FAT 613209604 D 11/7/14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 680 2014-07-15 2014-07-15 39010040012014 Elektricitet 1004001 602 MZHETS . lik ft energjie nr kontr A-015295
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 146,341 2014-06-25 2014-06-26 36010040012014 Elektricitet 1004001 602 MZHETS energji,kontrate TR1H080021110004,fat dt 13.06.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 339,820 2014-05-21 2014-05-22 27410040012014 Elektricitet 1004001 602 MZHETS shpenzime energjie kodi klientit tr1h080021110004 ft 610761455 dt 12.5.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,020 2014-05-14 2014-05-15 26210040012014 Elektricitet 1004001 602 MZHETS shpenzime energjie berat ftb 607349533 dt 13.2.14 ,608509678 dt 7.3.14, 609682813 dt 12.4.14kontrata a015295
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 187,307 2014-04-23 2014-04-24 23510040012014 Elektricitet 1004001 602 MZHETS shpenzime energjie kodi klientit tr1h080021110004 ft 609684888 dt 12.4.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,271,345 2014-04-18 2014-04-21 22410040012014 Elektricitet 1004001 602 MZHETS shpenzime energjie kodi klientit tr1h110059110005 ft 608517442 dt 8.3.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 33,054 2014-03-21 2014-03-24 165110040012014 Elektricitet 1004001 602 MZHETS shpenzime energji ft 608511485 dt 7.3.14, kodi klientit tr1h080021110004,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,445,964 2014-03-18 2014-03-18 156110040012014 Elektricitet 1004001 602 MZHETS shpenzime energji ft 606186419 dt 12.1.14,ft 607351729 dt 13.2.14 kodi klientit tr1h080021110004, ft 606186180 dt 12.1.14 kodi klientit tr1h110059110005
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave