Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 3,321,270.00 60 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) COFFEE CLUB Tirane 134,500 2016-03-29 2016-03-31 10710060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001- Min Trans Infrast pritje percjellje Up nr 5 dt 02.03.2016 ftese per oferte dt 10.03.2016/ nj fit 10.03.2016 fat 1980 dt 18.03.2016 sr 31698380 fh 4 dt 18.03.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) JORGO QIQI Tirane 9,000 2016-02-17 2016-02-18 5710060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 1006001- MTI pritje percjellje urdh min 764 d t10.02.2016 fat 347 dt 10.02.2016 sr 32544001
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) XHEKOSHPK Tirane 80,500 2016-02-15 2016-02-17 4710060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001- Min transp dhe infrastr pritje percjellje prog i miratuar nr 522 dt 27.01.2016 fat 42 dt 29.01.2016 sr 23346595
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) GECI Tirane 120,470 2016-02-15 2016-02-17 4810060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001- Min transp dhe infrastr pritje percjellje prog i miratuar nr 522 dt 27.01.2016 fat 7959 dt 29.01.2016 sr 28597959
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) COFFEE CLUB Tirane 42,000 2015-12-23 2015-12-28 65110060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI -Shpenzime pritje percjellje fat 8052dt 16.12.2015 sr 27798002 fh 39 dt 17.12.2015 up 35 dt 14.12.2015 pv fomr 5 dt 15.12.2015 3 oferta
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ASTRIT KOLLI Tirane 95,000 2015-12-17 2015-12-23 62910060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI -Shpenzime bl baner strukture metalike up 29 dt 27.11.2015 pv 27.11.2015 form 5 fat 538 dt 27.11.2015 sr 9251619 tre oferta
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 495,000 2015-12-14 2015-12-16 58410060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI -Shpenzime pritje percjellje prog i miratuar 5586/14 dt 01.12.2015 fat 02.12.2015 sr 27946943
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 15,000 2015-11-10 2015-11-13 54210060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI -Shpenzime bl uje kontr vaszhdim nr 19/5 dt 19.05.2015 fat 16166 dt 09.11.2015 fh 32 dt 09.11.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 15,000 2015-10-13 2015-10-16 49510060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI -Shpenzime per blerje uje fat 19593 dt 09.09.2015 sr 24046783 fh 29 dt 09.09.2015 kont ne vazhdim nr 19/5 dt 19.05.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 30,000 2015-09-10 2015-09-14 44410060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI -Shpenzime blerje uje kont 19/5 dt 19.05.2015 fat 5133 dt 14.07.2015 sr 22202685 fh 25 dt 14.07.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Lash Frroku Tirane 35,000 2015-07-15 2015-07-22 36910060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 Min Transp dhe Infrastrukt shp pritje perc prog nr 2159/1 dt 27.04.2015 fat 30 dt 28.04.2015 sr 8099852
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) MELOGRANO Tirane 27,000 2015-07-09 2015-07-13 35910060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 Min Transp Infrast -pritje percjellje prog i miratuar nr 3618 dt 29.06.2015 fat 204 dt 30.06.2015 sr 20884403
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 8,100 2015-06-10 2015-06-15 31310060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI -Shpenzime bl uje i pijshem fat 3533 dt 25.05.2015 sr 21394085 fh 11 dt 25.05.2015 kont 19 5 dt 19.05.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 6,000 2015-06-08 2015-06-09 28710060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI -Shpenzime bl uje lajthiza fat 3800 dt 19.05.2015 sr 21394350 fh 10 dt 19.05.2015 up 12 dt 12.05.2015 kontr 19.05.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "P I R R O" Tirane 25,000 2015-05-05 2015-05-08 22410060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI -Shpenzime bl dhurate urdh min 2031.1 dt 01.04.2015 fat 20 dt 01.04.2015 sr 19543221 fh 7 dt 01.04.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) MELOGRANO Tirane 17,500 2015-03-09 2015-03-12 14210060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI -Shpenzime pritje percjellje fat 65 dt 27.02.2015 fa t77 dt 09.03.2015 sr 19118796 . 19118810 prog i miratuar nr 1318 dt 26.02.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BAR RESTAURANT PIAZZA Tirane 91,700 2015-02-12 2015-02-18 7510060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI -Shpenzime pritje percjellje fat 750 dt 09.02.2015 sr 18345587 prog i miratuar nr 849 dt 6.02.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) MELOGRANO Tirane 9,950 2015-02-03 2015-02-06 5510060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI -Shpenzime pritje percjellje fatura nr 18 dt 19.01.2015 ser 19118746 urdher pages 256 dt 19.01.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "P I R R O" Tirane 30,000 2015-02-03 2015-02-06 5610060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI -Shpenzime bl dhurate per kryeministrin dhe ministrin e infrastr Kosove Urdh Ministir 514 dt 23.01.2015 fat 04 dt 23.01.2015 sr 19543154 fh 2 dt 23.01.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 27,000 2014-12-30 2015-01-06 72610060012014 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI, .Shpenz.pritje percjellje blerje uje,fat.8295dt.30.12.2014nr.serie18731849,vazhdim kontrate
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave