Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBANIANMOBILECOMMUNICATION 1,704,105.00 50 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 10,922 2014-12-17 2014-12-19 64410140012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E DREJTESISE telefon misioni Euralius,marreveshje ne kuader te IPA,shkrese nr 8968 dt 02.12.2014 fat nr 1212613432 dt 01.11.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 83,020 2014-12-15 2014-12-15 61710140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE shpenz cel nentor fat nr 1212823734 dt 01.12.2014 kodi 544334
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 10,844 2014-12-15 2014-12-15 61910140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE shpenz cel nentor fat nr 1212823767 dt 01.12.2014 kodi 54433414
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 1,400 2014-12-15 2014-12-15 61610140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE shpenz cel nentor LL.Misto,fat nr 1212823742 dt 01.12.2014 kodi 54433410
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 6,024 2014-12-15 2014-12-15 61810140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE shpenz cel nentor fat nr 1212823759 dt 01.12.2014 kodi 54433412
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 112,878 2014-11-18 2014-11-19 54410140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE ndalese nga paga,shpenz cel,fat nr 1212535932 dt 01.11.2014 kodi 544334
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 12,067 2014-11-18 2014-11-19 54610140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE shpenz cel fat 1212535965 dt 01.11.2014 kodi 54433414
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 7,325 2014-11-18 2014-11-19 54510140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE shpenz cel fat nr 1212535957 dt 01.11.2014 kodi 54433412
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 3,947 2014-11-18 2014-11-19 54310140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE shpenz cel tetor Ll.Misto,fat nr 1212253594 dt 01.11.2014 kodi 54433410
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 3,063 2014-10-21 2014-10-22 47510140012014 Sherbime telefonike Ministria Drejtesise telefon,fat nr 1212250359 dt 01.10.2014 kodi 54433412
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 14,949 2014-10-20 2014-10-21 47610140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE telefon,fat nr 1211959075 dt 01.09.2014 kodi 54433414
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 99,677 2014-10-20 2014-10-21 47410140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE telefon,fat nr 1212250334 dt 01.10.2014 kodi 544334
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,651 2014-10-20 2014-10-21 47310140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE telefon,fat nr 1212250342 dt 01.10.2014 kodi 54433410
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 86,701 2014-09-19 2014-09-19 40710140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE ndalese nga paga telefon,kodi abonenti 544334,fat nr 1211959042 dt 01.09.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 11,049 2014-09-19 2014-09-19 40910140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE ndalese page cel fat nr 1211959075 dt 01.09.2014 kodi abonenti 54433414
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 14,899 2014-09-19 2014-09-19 40810140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE telefon,fat nr 11211959067 dt 01.09.2014 kodi abonenti 54433412
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 22,721 2014-09-19 2014-09-19 41010140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE ndalese page cel fat nr 1211959059 dt 01.09.14 kodi abon 54433410
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,476 2014-08-27 2014-08-27 36910140012014 Sherbime telefonike Ministria e Drejtesise shpenzime celulari korrik2014 kodi abonentit 54433410 fat.1211663206 dt.01.08.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 60,856 2014-08-27 2014-08-27 36710140012014 Paga baze Ministria e Drejtesise ndalese ne page shpenzime celulari korrik 2014 fat.1211663214 dt.01.08.2014 kod ab.54433412
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 130,335 2014-08-27 2014-08-27 36610140012014 Sherbime telefonike Ministria e Drejtesise ndalese ne page shpenzime celulari korrik 2014 kont. 705/1 dt.22.11.2013 kodi abonentit 544334 fat.1211663198 dt.01.08.2014 periudha e fat.01.07.2014-31.07.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 25,733 2014-08-27 2014-08-27 36810140012014 Paga baze Ministria e Drejtesise ndalese ne page shpenzime celulari korrik 2014 fat.1211663222 dt.01.08.2014 kod ab.54433412
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 8,908 2014-07-18 2014-07-21 32510140012014 Paga baze 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE ndale ne page cel qershor,kodi abonentit 54433410 fat nr 1188798340 dt 01.07.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 100,321 2014-07-18 2014-07-21 31610140012014 Paga baze 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE ndale ne page cel qershor,kont 705/1 dt 22.11.2013,kodi abonenti 544334,fat nr 1188798332 dt 01.07.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 8,848 2014-07-18 2014-07-18 31710140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE shpenzim cel qershor,kodi abonentit 54433412 fat nr 118879835 dt 01.07.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 11,349 2014-07-18 2014-07-18 31810140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE ndalese ne page cel qershor,kodi abonentit 54433414,fat nr 1188798365 dt 01.07.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 10,717 2014-06-26 2014-06-27 28310140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE shpenz celulari maj2014,kodi 54433412,fat nr 1188491094 dt 01.06.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 125,044 2014-06-20 2014-06-23 27510140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE shpenz cel,kodi abonentit54334,fat nr 118819107 dt 01.06.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 22,897 2014-06-20 2014-06-23 27010140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE shpenz cel,kodi abonentit 54433414 fat nr 1188491102,dt 01.06.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,457 2014-06-20 2014-06-23 27110140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE shpenz cel,kodi abonentit 54433410 fat nr 1188491086,dt 01.06.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 115,770 2014-05-21 2014-05-22 21910140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Telefoni kont.705/1 dt.22.11.2013 kodi i abonentit 544334 fat.1188180440 dt.01.05.2014 periudha 01.04.14-30.04-14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 16,731 2014-05-15 2014-05-15 20610140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE Shpenz. celulari kodi abonentit 54433412 fat.1188180465 dt 01.05.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 13,821 2014-05-15 2014-05-15 20510140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE Shpenz. celulari kodi abonentit 54433414 fat.1188180473dt.01.05.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 2,726 2014-05-15 2014-05-15 20410140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE Shpenz. celulari kodi abonentit 54433414 fat.1188180457 dt.01.05.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 12,283 2014-04-21 2014-04-22 15310140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE kodi abonentit 54433414 fat.1179379639 dt.01.04.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 131,705 2014-04-21 2014-04-22 15010140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE AMC, kont. 705/1 dt.22.011.2013 kodi abonentit 1179379605 dt.01.04.2014 periudha fat. 01.03.14-31.03.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 3,422 2014-04-21 2014-04-22 15210140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE kodi abonentit 54433410 fat.117878588 dt.01.03.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,733 2014-04-21 2014-04-22 15110140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE AMC, kodi abonentit 54433412 fat. 1179379621 dt.01.04.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 115,763 2014-04-04 2014-04-07 12210140012014 Paga baze Ministria e Drejtesise shpenzime celulari shkurt 2014 kont. 705/1 dt.22.01.2013 kodi abonentit 544334 fat.1179075898 dt.01.03.2014 periudha e fat.01.02.2014-28.02.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 13,383 2014-03-20 2014-03-20 8810140012014 Paga baze Ministria e Drejtesise celular shkurt 2014 kodi abonentit 54433414 fat.117907593 dt.01.03.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 3,501 2014-03-20 2014-03-20 8610140012014 Sherbime telefonike Ministria e Drejtesise celular shkurt 2014 kodi abonentit 54433412 fat.117907592dt.01.03.2014
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave