Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,915 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 41,312,940.00 131 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2017-02-07 2017-02-08 8321220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI JANAR 2017
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2017-01-19 2017-01-20 3221220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001-BASHKIA KORCE SHPERBLIM PER KESHILLTARET PER MUAJIN DHJETOR 2016 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 291,747 2017-01-19 2017-01-20 3621220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001-BASHKIA KORCE SHPERBLIME PER KRYETARET E NJESIVE ADMINISTRATIVE SIPAS URDHERAVE NR.20 DT.19.01.2017,NR.679 DT.16.12.2016,NR.621 DT.22.11.2016,NR.548 DT.25.10.2016 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 82,208 2016-12-29 2016-12-30 139121220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE SHPERBLIMI PRE KRYETARET E FSHATRAVE SIPAS LISTEPAGESES URDHER 679 DT 16.12.16 DHE NR.621 DT 22.1.2016 NR.548 DT 25.10.2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 323,518 2016-12-23 2016-12-27 132921220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER KRYETARET E FSHATRAVE URDHER TITAULLARI 679 DT 16.12.16 NR.621 DT 22.11.2016 NR.548 25.10.2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 510,722 2016-12-20 2016-12-20 131321220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE PAGEE SHPERBLIMI PER KRYETARET E FSHATRAVETE NJ ADM NGA DATE E ZGJDHJEVE -NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES URDH.NR.548 DT.25.10.2016.NR.621 DT.22.11.2016.
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2016-12-02 2016-12-02 123321220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE SHPERBLIM PER KESHILLTARET NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 333,586 2016-11-24 2016-11-24 120421220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE PAGEE SHPERBLIMI PER KRYETARET E FSHATRAVETE NJ ADM NGA DATE E ZGJDHJEVE -TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2016-11-08 2016-11-08 112821220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE SHPERBLIM KESHILLTARET TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 84,862 2016-11-01 2016-11-01 111121220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE SHPERBLIMI PER KRYETARET E FSHATRAVE TE NJESIVE ADM.DERI NE DT 30.09.2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 611,899 2016-10-27 2016-10-27 109521220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER KRYETARET E FSHATRAVE NGA PERIUDHA E ZGJEDHJEVE DERI NE 30.09.2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2016-10-11 2016-10-11 101521220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE SHPERBLIM KESHILLTARET SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 17,000 2016-09-19 2016-09-20 93121220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER ANETARET E JASHTEM TE KOMITETIT TE PERHERSHEM TE PRANIMIT NE SHERB CIVIL SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 8,500 2016-09-19 2016-09-20 92921220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER ANETARET E JASHTEM TE KOMITETIT TE PERHERSHEM TE PRANIMIT NE SHERB CIVIL SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 8,500 2016-09-19 2016-09-20 93021220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER ANETARET E JASHTEM TE KOMITETIT TE PERHERSHEM TE PRANIMIT NE SHERB CIVIL SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2016-09-16 2016-09-16 92221220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE KESHILLTARET GUSHT 2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 34,000 2016-09-14 2016-09-14 91221220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER ANETARET E JASHTEM TE KOMITETIT TE PERHERSHEM TE PRANIMIT NE SHERB CIVIL SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Korēe 34,000 2016-09-14 2016-09-14 91321220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER ANETARET E JASHTEM TE KOMITETIT TE PERHERSHEM TE PRANIMIT NE SHERB CIVIL SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2016-08-04 2016-08-05 78121220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE KESHILLTARET KORRIK 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2016-07-06 2016-07-06 68221220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET QERSHOR 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 197,251 2016-06-23 2016-06-24 65921220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER KRYETARET E KRYESIVE TE FSHATRAVE NJ.ADM. VOSKOPOJE & DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2016-06-09 2016-06-09 58721220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2016-05-05 2016-05-05 43321220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI PRILL 2016
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 614,480 2016-04-25 2016-04-25 40021220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET NJ.ADM.VOSKOP JANAR-QERSHOR 2015
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2016-04-11 2016-04-11 31821220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MARS 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 34,000 2016-03-30 2016-03-30 29221220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER ANETARET E JASHTEM TE KOMIT.TE PERHERSHEM TE PRANIMIT NE SHERBIMIN CIVIL PER NIVEL EKZEKUTIV SI DHE KOMISIONIT TE NGRITJES NE DETYRE
Bashkia Korce (1515) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Korēe 34,000 2016-03-30 2016-03-30 29321220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER ANETARET E JASHTEM TE KOMIT.TE PERHERSHEM TE PRANIMIT NE SHERBIMIN CIVIL PER NIVEL EKZEKUTIV SI DHE KOMISIONIT TE NGRITJES NE DETYRE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 400,775 2016-03-08 2016-03-08 20021220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET SHKURT
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 801,550 2016-02-10 2016-02-10 9921220012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET DHJETOR 2015 JANAR 2016
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 188,776 2015-12-23 2015-12-24 110421220012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE NJ.ADM.BULGAREC (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 39,100 2015-12-21 2015-12-23 108621220012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI GUSHT-NENTOR 2015
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 188,776 2015-12-09 2015-12-10 100621220012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYTERATE E FSHTARAVE NJ.ADM.BULGAREC
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 87,128 2015-12-09 2015-12-10 100421220012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYTERATE E FSHTARAVE NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 92,638 2015-12-09 2015-12-10 100121220012015. Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYTERATE E FSHTARAVE NJ.ADM.VOSKOP
Bashkia Korce (1515) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Korēe 82,972 2015-12-09 2015-12-10 100521220012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYTERATE E FSHTARAVE NJ.ADM.LEKAS
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 57,727 2015-12-09 2015-12-10 100321220012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYTERATE E FSHTARAVE NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 73,949 2015-12-09 2015-12-10 100021220012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYTERATE E FSHTARAVE NJ.ADM.MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Korēe 121,040 2015-12-09 2015-12-10 100221220012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYTERATE E FSHTARAVE NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 391,000 2015-12-07 2015-12-09 99221220012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI NENTOR 2015
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 371,450 2015-11-17 2015-11-17 90521220012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI TETOR
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave