Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,013 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 41,812,740.00 135 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 476,000 2018-05-10 2018-05-11 38821220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET PRILL 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ELVIN HOXHA Korēe 11,900 2018-05-10 2018-05-11 39221220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE PAGE PER Y.MUSAKA, VENDIM NR.41-2013-2643 (729) DT 14.06.2013, SHKRESE PERMB.NR.1531 PROT DT 19.03.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 273,582 2018-04-17 2018-04-18 29221220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE MARS 2018 SIPAS LISTE PAGESES, URDHER NR.228 DT 16.04.2018
Bashkia Korce (1515) ELVIN HOXHA Korēe 11,900 2018-04-16 2018-04-17 28821220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE PER Z.YLLI MUSAKA , VENDIM NR.41-2013-2643 (729) DT 14.06.2013,SHKRESE PERMB.NR.1531 PROT DT 19.03.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 476,000 2018-04-16 2018-04-17 28721220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MARS 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 273,844 2018-03-26 2018-03-27 21221220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE SHPERBLIMI KRYETAREVE TE FSHATRAVE SHKURT 2018 URDHER NR.187 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-03-13 2018-03-15 17721220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET SHKURT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 142,545 2018-02-16 2018-02-19 9621220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYTEARI I FSHATIT CIFLIG PERIUDHA 15.02.2016 DERI NE 30.11.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 273,844 2018-02-14 2018-02-15 8321220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE JANAR 2018 SIPAS LISTE PAGESES URDHER NR.79 DT 13.02.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-02-08 2018-02-09 7721220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET JANAR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 269,076 2018-02-07 2018-02-08 6521220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE DHJETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES URDHER NR.66 DT 06.02.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-02-07 2018-02-08 6421220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET DHJETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 273,844 2017-12-19 2017-12-20 116121220012017. Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE NENTOR 2017, URDHER NR.823 DT 05.12.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 466,000 2017-12-05 2017-12-06 111121220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI NENTOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 273,844 2017-11-08 2017-11-09 100921220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE TETOR 2017 URDHER NR.751 DT 07.11.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 464,100 2017-11-07 2017-11-08 100521220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET TETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,250 2017-10-27 2017-10-30 96921220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SI ANETAR I JASHTEM I KOMITETIT TE PRANIMIT PER NGRITJEN NE DETYRE URDHER NR.477 DT 31.07.2017, NR.694 DT 18.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Korēe 4,250 2017-10-27 2017-10-30 96821220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SI ANETAR I JASHTEM I KOMITETIT TE PRANIMIT PER NGRITJEN NE DETYRE URDHER NR.477 DT 31.07.2017, NR.694 DT 18.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 278,613 2017-10-06 2017-10-09 91321220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E KRYETAREVE TE FSHATRAVE MUAJI SHTATOR 2017, URDHER NR.652 DT 05.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 464,100 2017-10-03 2017-10-04 89521220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI SHTATOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 278,613 2017-09-13 2017-09-14 82521220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE MUAJI GUSHT 2017 SIPAS LISTE PAGESES URDHER NR.575 DT 12.09.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 452,200 2017-09-12 2017-09-13 81021220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET GUSHT 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 279,624 2017-08-04 2017-08-07 70321220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE KORRIK 2017 SIPAS LISTE PAGESES URDHER NR.488 03.08.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2017-08-03 2017-08-04 69721220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SI ANETAR I JASHTEM I KOMITETIT TE PERHERSHEM TE PRANIMIT NE SHERBIMIN CIVIL SIPAS LISTE PAGESE URDHER NR.231 02.05.2017, NR.237 04.05.2017, NR.232 02.05.2017, NR.236-238 DT 04.05.2017, NR.606 DT 15.11.2016
Bashkia Korce (1515) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Korēe 25,500 2017-08-03 2017-08-04 69621220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SI ANETAR I JASHTEM I KOMITETIT TE PERHERSHEM TE PRANIMIT NE SHERBIMIN CIVIL SIPAS LISTE PAGESE URDHER NR.231 02.05.2017, NR.237 04.05.2017, NR.232 02.05.2017, NR.236-238 DT 04.05.2017, NR.606 DT 15.11.2016
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 462,477 2017-08-03 2017-08-04 69921220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET KORRIK 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 283,960 2017-07-14 2017-07-17 62221220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E KRYETARVE TE FSHATRAVE QERSHOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 464,100 2017-07-11 2017-07-12 60021220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET QERSHOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 351,369 2017-06-05 2017-06-06 48321220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE TE NJ.ADMINISTRATIVE MAJ 2017 DHE PAGESE Z.SH.RREZHDA NGA DT E ZGJEDHJES DERI MAJ 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2017-06-02 2017-06-05 46521220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI MAJ 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 340,964 2017-05-05 2017-05-08 37421220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESA E KRYETAREVE TE FSHATRAVE PRILL 2017 & NGA DT.E ZGJEDHJES-PRILL 2017 PER K.LAMCE URDHER NR.240 04.05.2017, NR.172 DT 05.04.2017 NR115 DT 09.03.2017, NR.58 DT 08.02.2017,NR.20 DT 19.01.2017,NR.679 NR.621 NR 548
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 486,818 2017-05-03 2017-05-04 36121220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI PRILL 2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 357,731 2017-04-07 2017-04-11 28421220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE MARS 2017 URDHER NR.172 DT 05.04.2017 URDHER NR.548, 621, 679, 20, 58, 115
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2017-04-05 2017-04-06 27221220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI MARS 2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 6,750 2017-03-28 2017-03-29 25621220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER S.MECOLALRI PER SA ARKETUAR ME TEPER ME FAT.PER ARKETIM URDHER NR.144 DT 27.03.2017 RELACION DT 27.03.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Korēe 6,750 2017-03-28 2017-03-29 25521220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER Y.MANOKU PER SA ARKETUAR ME TEPER ME FAT.PER ARKETIM URDHER NR.144 DT 27.03.2017 RELACION DT 27.03.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 469,838 2017-03-10 2017-03-13 19621220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE SHKURT 2017
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2017-03-02 2017-03-03 16421220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI SHKURT 2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 49,640 2017-02-27 2017-02-28 14921220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE ELTON NAKO QERSHOR 2016 - JANAR 2017
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 17,000 2017-02-08 2017-02-14 9521220012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER ANETARET E JASHTEM TE KOMITETIT TE PERHERSHEM TE PRANIMIT NE SHERBIMIN CIVIL URDHER NR.286 DT 16.06.16 NR.551 DT 25.10.16 NR.11 DT 16.01.17
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave