Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 65,927,220.00 123 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 163,816 2016-10-21 2016-10-21 54110040012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 600- M.ZH.E.T.S shperblim komision te vlersimit vkm 529 dt 21.08.1998 shk min financave 3031 dt 01.03.2016 autoriz 1744/3 dt 08.03.2016 ur nr 8311 dt 17.10.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SULOLLARI Tirane 45,588 2016-10-13 2016-10-13 52210040012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S mirembajtje sist ngrohje-ftohje,kont vazhdim nr 1990/1 dt 11.03.2016 ft nr 4 ser 35148004
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SULOLLARI Tirane 45,588 2016-09-28 2016-09-28 47910040012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S mirembajtje sist ngrohje-ftohje,kont vazhdim nr 1990/1 dt 11.03.2016 u-p nr 1990 dt 09.03..2016,p.v. dt 8.03.16,sitac pjesor nr 6,fat nr 67 DT 29.08..2016, sr 29948667
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 56,639 2016-08-26 2016-08-29 43110040012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S abonim, shtypi.kontrate nr 9520/1 dt 08.01.2016,fat nr 356/357 dt 23.08..2016,seri 34522912/34522913
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SULOLLARI Tirane 91,176 2016-08-01 2016-08-02 39310040012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S mirembajtje sist ngrohje-ftohje,kont vazhdim nr 1990/1 dt 11.03.2016 u-p nr 1990 dt 09.03..2016,p.v. dt 8.03.16,sitac pjesor nr 4,5,fat nr 42,54 DT 28.06/26.07.2016, sr 29948642/29948654
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 7,700 2016-08-01 2016-08-02 39210040012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602- M.ZH.E.T.S pagese per Komisioni i Ndihmes Shteterore M/Ekonomise, m-korrik 2016,sipas liste-pageses dt 29.07.16
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 55,982 2016-07-26 2016-07-27 38310040012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S shpenzime posta fat nr 262,263 date 22.06.2016 sr 34523269
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 55,082 2016-07-26 2016-07-27 36710040012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S shpenzime posta fat nr 217,218 date 18.05.2016 sr 34523373
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 55,082 2016-07-26 2016-07-27 36510040012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1004001 602-M.ZH.E.T.S shpenzime posta fat nr 316,317 date 19.07.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 30,800 2016-06-24 2016-06-27 33310040012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S pjesemarrje ne K.K.T shkrese nr 1038/1039 DT 14.06.2016 LISTE-prezenca dt 14.06.2016,liste pagese dt 23.06..2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 55,082 2016-06-23 2016-06-23 32610040012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S Abonim ne shtyp fat nr 218,217,dt 18.05.2016,sr 34523374/34523373kont nr 9520/1 dt 08.01.16
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SULOLLARI Tirane 45,588 2016-06-21 2016-06-21 28610040012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S mirembajtje sist ngrohje-ftohje,kont vazhdim nr 1990/1 dt 11.03.2016 u-p nr 1990 dt 09.03..2016,p.v. dt 8.03.16,sitac pjesor nr 3,fat nr 30 sr 29948630 dt 27.05..16,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SULOLLARI Tirane 45,588 2016-06-21 2016-06-21 28010040012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S mirembajtje sist ngrohje-ftohje,kont vazhdim nr 1990/1 dt 11.03.2016 u-p nr 1990 dt 09.03..2016,p.v. dt 8.03.16,sitac pjesor nr 2,fat nr 20 sr 29948620 dt 27.04..16,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ERGYS BEZHANI Tirane 11,700 2016-06-16 2016-06-17 29310040012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602,-M.ZH.E.T.S Perkthim dokumentash zyrtar urdher nr 3454 dt 28.04.2016,kon.sherbimi nr 3454/1 dt 28.04.16,p.verb dorezim dokument .fat nr 13 seri 8112063 dt 13.05.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TOP CHANNEL Tirane 38,725,768 2016-05-31 2016-05-31 26110040012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S pagese regullim kontrate qiraje sipas VKM NR 338 DT 30.05.2016,URDHER MINISTRI NR 3340/6 DT 30.05.2016,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SULOLLARI Tirane 45,588 2016-04-26 2016-04-27 20110040012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S mirembajtje sistem ngrohje-ftohje,,kont vazhdim nr 1990/1 dt 11.03..2016,u-p nr 1990 dt 09.03..16,ft-oft dt 10.03..16,nj.fits dt 10.03..2016,fat nr 13 dt 31.03.2016,seri 29948613
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) COMFORT Tirane 94,560 2015-12-31 2016-01-05 69410040012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S SHP SHERBIMI UP 9746 DT 16.12.2015 FAT 41 DT 24.12.2015 SERI 26076041
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SUZANA SINANI Tirane 105,841 2015-12-30 2015-12-31 690100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T pagese eksperti,urdher nr 9867 dt 21.12.2015,kontrate nr 9555/20 dt 11.12.2015,fat nr 25 dt 22.12.2015,seri 19855125
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VLADIMIR DHAMO Tirane 250,000 2015-12-30 2015-12-31 675100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T pagese eksperti,urdher nr 9867 dt 21.12.2015,kontrate nr 9441 dt 09.12.2015,fat nr 1 dt 11.12.2015,seri 86627009
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) AMG-AL Tirane 144,495 2015-12-30 2015-12-31 674100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T pagese vleresuesi,urdher nr 9867 dt 21.12.2015,fat nr 2 dt 10.12.2015,seri 22829052,kontrate nr 9555/13
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ER-NO SHPK Tirane 100,000 2015-12-30 2015-12-31 683100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T pagese eksperti,urdher nr 527 dt 03.12.2014,kontrate nr 9155,9155/1,9155/2,9155/3 dt 27.11.2015,fat nr 10,44 dt 25.03.2015,03.12.2015,seri 87766945,28634310
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PROGRESI Tirane 50,400 2015-12-30 2015-12-31 701100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T sherbime,up nr 10031 dt 28.12.2015,pv dt 28.12.2015,fat nr 15 dt 28.12.2015,seri 13106593
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) "STUDIO LOAD" Tirane 100,000 2015-12-30 2015-12-31 682100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T pagese eksperti,urdher nr 528 dt 03.12.2014,fat nr 50 dt 15.04.2015,seri 19568100
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ATK AUDITING Tirane 250,000 2015-12-30 2015-12-31 676100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T pagese eksperti,urdher nr 9867 dt 21.12.2015,kontrate nr 9441 dt 09.12.2015,fat nr 14 dt 11.12.2015,seri 13876676
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) LEJLA ILJAZI Tirane 60,000 2015-12-24 2015-12-28 673100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T pagese vleresuesi,urdher nr 9867 dt 21.12.2015,kontrate nr 9555/12,fat nr 3 dt 09.12.2015,seri 17443329
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) COMFORT Tirane 108,000 2015-12-24 2015-12-28 66210040012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T mirembajtje,up nr 3865 dt 12.05.2015,njoftim fit dt 15.05.2015,kontrat nr 3865/1 dt 21.05.2015,fat nr 62 dt 21.12.2015,seri 26076062
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MURAT KLOBOĒISHTA Tirane 531,568 2015-12-21 2015-12-22 655100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S pagese ekspertesh,urdher nr 9063 dt 25.11.2015,kontrate nr 9394/1,9156/2,9156/1,9156 dt 27.11.2015,fat nr 46 dt 10.12.2015,seri 88021746
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) "STUDIO LOAD" Tirane 1,252,748 2015-12-21 2015-12-22 57710040012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S pagese eksperti,urdher nr 9063 dt 25.11.2015,kontrate nr 9162,9162/1,9162/2,9162/3,9162/4,9162/5,9162/6 dt 27.11.2015,fat nr 230,229 dt 03.12.2015,seri 19568337,19568338
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) Bukurije Kraja Tirane 112,098 2015-12-21 2015-12-22 634100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S pagese ekspertesh,urdher nr 9063 dt 25.11.2015,kontrate nr 9150 dt 27.11.2015,fat nr 1 dt 14.12.2015,seri 29997451
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BDO ALBANIA Tirane 7,080,000 2015-12-21 2015-12-22 65610040012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S vleresim aksionesh,up nr 5457/11 dt 17.07.2015,njoftim fit dt 22.07.2015,kontrate nr 6498/1 dt 02.10.2015,fat nr 37 dt 02.12.2015,seri 16968708
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) "SILVA STUDIO"SH.P.K. Tirane 300,000 2015-12-16 2015-12-17 630100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S pagese eksperti,urdher nr 9063 dt 25.11.2015,kontrate nr 9555/2 dt 11.12.2015,fat nr 38 dt 04.12.2015,seri 29049289
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SILVANA ABAZI Tirane 797,690 2015-12-16 2015-12-17 631100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S pagese eksperti,urdher nr 9063 dt 25.11.2015,kontrate nr 9168,9168/1,9168/2,9168/3,9168/4,9168/5 fat nr serie 08073144 dt 04.12.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBREVAL STUDIO Tirane 775,584 2015-12-16 2015-12-17 633100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S pagese eksperti,urdher nr 9063 dt 25.11.2015,kontrate nr 9149/1,9149/2,9149/3,9149/3,9149/4,9149/5,9149/7,9146/8,9146/9,fat nr 11,12,14 dt 04.12.2015,08.12.2015,seri 20726145,20726414,20726417
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SILVANA ABAZI Tirane 300,000 2015-12-16 2015-12-17 635100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S pagese eksperti,urdher nr 9063 dt 25.11.2015,kontrate nr 9555/3 dt 11.12.2015,fat nr 21 dt 14.12.2015,seri 08073145
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SUZANA SINANI Tirane 60,000 2015-12-16 2015-12-17 632100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S pagese eksperti,urdher nr 9063 dt 25.11.2015,kontrate nr 955/18 dt 11.12.2015,fat nr 21 dt 10.12.2015,seri 19855121
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SKENDER ĒARĒIU Tirane 105,797 2015-12-16 2015-12-17 629100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S pagese eksperti,urdher nr 9063 dt 25.11.2015,kontrate nr 955/1 dt 11.12.2015,fat nr 1 dt 09.12.2015,seri 12759253
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SOKOL RAMBI Tirane 554,545 2015-12-15 2015-12-16 5781004000120151 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S pagese eksperti,urdher nr 9063 dt 25.11.2015,kontrate nr 9166,9166/1,9166/2,9166/3 dt 27.11.2015,fat nr 8 dt 03.12.2015,seri 12714958
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,050 2015-12-14 2015-12-15 614100400012015 Sherbimet bankare - Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S kolaudim mjeti,autorizim dt 11.12.2015,urdher nr 6401/6 dt 10.12.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GJERGJI KOTORI Tirane 465,843 2015-12-14 2015-12-15 582100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S pagese ekspertesh,urdher nr 9063 dt 25.11.2015,kontrate nr 9161,9161/1 dt 27.11.2015,fat nr 36,37 dt 03.12.2015,seri 19805182,19805183
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MIRANDI DADO Tirane 196,550 2015-12-14 2015-12-15 620100400012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-M.ZH.E.T.S pagese ekspertesh,urdher nr 9063 dt 25.11.2015,kontrate nr 9167,9167/1,9167/2, dt 27.11.2015,fat nr 33 dt 11.12.2015,seri 28958083
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave