Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 1,923 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
DHIMITERVASI(K81310021J) 22,500.00 6 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 3,000 2022-11-22 2022-11-25 38310160012022 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001, Ap Min Brendshme, blerje kartvizita, UP nr 10791/1 dt 18.10.2022, fature nr 986 dt 19.10.2022 FH nr 38 dt 19.10.2022, prverbal dt 19.10.2022 shkrese 10791/2 dt 21.10.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 2,500 2022-04-21 2022-04-28 11210160012022 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001, blerje kartvizita, UP nr 3027/1 dt 24.03.2022, fature nr 259 dt 24.03.2022 FH nr 5 dt 24.03.2022, prverbal dt 24.03.2022 shkrese 3027/2 dt 11.04.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 2,500 2022-03-24 2022-03-31 7510160012022 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001, blerje kartvizita, UP 1865/1 dt 22.02.2022, fature nr 153 dt 25.02.2022 FH nr 2 dt 25.02.2022 Prverbal dt 25.02.2022 shkrese 1865/2 dt 09.03.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 2,500 2022-03-24 2022-03-31 7610160012022 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001, blerje kartvizita, UP 1736/1 dt 18.02.2022, fature nr 135 dt 18.02.2022 FH nr 1 dt 18.02.2022, prverbal dt 18.02.2022 shkrese 1736/2 dt 09.03.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 9,000 2019-04-24 2019-04-26 18710160012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1016001, blerje kartvizita, kerkese 613 dt 08.04.2019, fature 81 dt 08.04.2019 seri 72681328 FH 15 dt 08.04.2019 prverbal dt 08.04.2019 shkrese 613/1 dt 12.04.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 3,000 2019-02-13 2019-02-18 4510160012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1016001, blerje kartvizita, kerkese 96 dt 15.01.2019, fature 15 dt 16.01.2019 seri 72681061 FH 3 dt 17.01.2019 prverbal dt 17.01.2019 shkrese 96/1 dt 06.02.2019
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave